Kezdőoldal » Fogyókúrák » 90 napos diéta » Paradicsomlevest melyik nap...

Paradicsomlevest melyik nap lehet enni? Vagy mindegyik nap kivéve gyüminapot? Persze proteinnapon tészta nélkül és csak szénhidráton tésztával!

Figyelt kérdés
2009. ápr. 6. 18:55
 1/4 anonim ***** válasza:
Rezeg a léc, tele van cukorral, szerintem ez szénhidrát napos téma ez magában is.
2009. ápr. 6. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Igen, a paradicsomlevesben sok cukor van, az szénhidrát napra való. De én akkor egyátalán nem szoktam levest enni.
2009. ápr. 7. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Én szoktam"paradicsomlevest" enni,gyümölcsnapon is,méghozzá a 100%-os paradicsomlevet felhigitom vizzel és teszek bele oreganót,bazsalikomot, és igy kanalazom!Nincs se tészta benne,se rizs,tehát üres,de mégis "levesnek" nevezema mindmegette.hu is szénhidrátnaphoz van sorolva!

Sőt én "viznapion2 is ezt eszem délben!Egy olyan hölgy javaslatára,aki 20kg fogyott a kúra latt és még utána is fogyott!s nekem ez számit,ha valakinek már "hatott"!

2009. ápr. 7. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
az milyen diéta ahol moslékot esznek?xd
2009. ápr. 8. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!