Kezdőoldal » Fogyókúrák » 90 napos diéta » 90 napos diéta alatt lehet...

90 napos diéta alatt lehet sót használni?

Figyelt kérdés
Mert anélkül elég halál minden étel a fehérje és keményítő napokon..:S
2010. jan. 19. 13:28
 1/5 anonim ***** válasza:

én nem értek a 90 naposhoz, de sokan írták már h ha fogyi alatt sót használsz, akkor jódozott tengeri sót tegyél az ételbe.

nem tudom h ezt lehet-e, de ha nagyon muszáj, még mindig jobb mint a sima nátriumos

2010. jan. 19. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Én régebben próbálkoztam ezzel a diétával, és ha jól emlékszem, semmilyen kikötést nem írt a leírás a sóhasználattal kapcsolatban. Én a helyedben biztos, hogy használnék. Só nélkül élni hosszútávon elég nagy kínzás szerintem.
2010. jan. 19. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszi szépen, egyenlőre amíg bírom addig bírom, aztán ha már nagyon unom anélkül használok..
2010. jan. 19. 18:44
 4/5 anonim ***** válasza:

Nyugoddtan!

Nem az a lényege, hogy megutáld a kaját! Ízesítsd, ahogy jól esik!

A sok ivásról ne feledkezz meg. A só annyiban szólhat közbe, hogy tudtommal elvonja a vizet a sejtekből. Ezért ha sósat eszel, akkor igyál többet!

2010. jan. 21. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
igen de akkor kevésbé fogsz fogyni a sok bevitt folyadéktól... ha Himalája sót használsz akkor elvileg kevésbé lesz szomjúság érzeted.
2010. febr. 21. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!