Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 28. hetes terhesen lehet...

28. hetes terhesen lehet lépcső-gépet használni? Terhességi cukrom van, és azt mondták mozogjak sokat a diéta mellett.

Figyelt kérdés
2009. jún. 15. 13:27
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

szerintem nagyon nem. lépcsőzni küldenek, amikor beindul a szülés is...ebből kiindulva nem lehet lépcsőgépet használni.

nekem is terhességi cukrom volt, és azért a mozgásra nem kényszerítettek annyira. sok-sok-sok séta.

ja még annyi, hogy ha eddig semmit nem mozogtál, most ne kezdj bele nagy sportolásba, nincs hozzá szokva a szervezeted

2009. jún. 15. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Az eléggé igénybe veszi az embert, legalábbis én régebben, ahogy kipróbáltam, fél percet sem bírtam, nem terhesen. Nem elég, ha sétálsz? Vagy vannak terhes tornák.
2009. jún. 15. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Én sem használnék lépcsőgépet. A lépcsőzés jól működik, ha a szülést akarják meggyorsítani.
2009. jún. 15. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Szerintem sem a lépcsőgép a legjobb. Kérdezd meg a dokidat, hogy úszni járhatsz-e? Az a legjobb sport, amúgy is, de terhessen még jobb. Nem érzed a mozgást olyan megterhelőnek, és mégis megmozgat minden izmot. Ha nincs semmi gond (nyitott méhszáj, stb.), akkor kifejezetten ajánlják a kismamiknak.
2009. jún. 15. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!