Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Bébiétel diéta, hogyan kell...

Bébiétel diéta, hogyan kell "használni", mire jó?

Figyelt kérdés

Olvastam sok érvet mellette, meg ellenne is, melyik az igaz?

És hogyan kell alkalmazni?


2009. márc. 1. 18:21
 1/2 anonim ***** válasza:
ha arra a diétára gondolsz, amire én, akkor a lényeg annyi, h CSAK bébiételt szabad enni. semmi mást. a viasaton ment régebben hétvégén egy műsor, amiben a csaj mindeféle "divat fogyókúrákat" próbált ki. ez is köztük volt, az elég egyoldalú táplálkozás miatt fogyott 1-2kgot, de az emésztésének és a közérzetének se tett jót. meg hát 2 nap után hányi tudott vna a bébiételtől. Nem javaslom, h kipróbáld, inkább táplálkozz egészségesen.
2009. márc. 2. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
100%
Szia!Azt olvastam több helyen h 2 főétkezés helyett kell bébiételt enni.Szerintem biztos hatásos,mivel nagyon kevés kalória van egy 4honapos picinek az ételében,és ha azt nézed akkor olyan mintha már vki megrágta volna helyetted,szóval a szervezetednek emésztenie se kell,és még se vagy tőle éhes.Ja és nagyon sok választék van,én épp most ettem egy sütőtökpüréset és naon fini volt! :)Nyammm
2009. márc. 17. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!