Kezdőoldal » Fogyókúrák » 90 napos diéta » Hogy tudnák már fogyni már?

Hogy tudnák már fogyni már?

Figyelt kérdés
Jó, tudom már, sokat, eszek, gyakran, néha tényleg nagyonsokat, de közben meg fogyóznék, és mindig gyalog megyek boltba is, hogymár fogyhassak, de akkor mi a teendő? Ha egy kicsit kevesebbet ennék, és esténként futnék, meg mozognék többet, akkor fogyhatnák?
2010. jan. 23. 19:33
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
70%

Kérdezd meg a háziorvosodat.

Meg a magyartanárodat is, hogy miért nem tanította meg neked, hogy nem "tudnák", hanem tudnék, és nem "fogyhatnák", hanem fogyhatnék, mert jelen idejű feltételes mód, alanyi ragozás, egyes szám, első személyben nem érvényesül az illeszkedés törvénye.

2010. jan. 23. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim válasza:
Elég ha nem eszel annyi zsíros ételt, édességet, kenyeret vagy bármi mást. Én úgy fogyok, hogy napi 3 liter vizet iszok, néha teát is. Sok gyümölcsöt eszek és zöldséget salátát is vagy korpás kekszet. Néha megengedtem valami kis finomságot de abból is csak keveset mondjuk pár kocka csoki vagy egy fél rántott hús. De így is volt, hogy fogytam 1 hét alatt 2-3 kilót.
2010. jan. 23. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Az első kérdés az, hogy van-e miből fogyni, ha igen, akkor milyen a táplálkozásod?
2010. jan. 23. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Első válaszoló, miért vagyol ennyire goromba velem? Én csak szeretnék egy-két tanácsot megkapni, hogyan lehessek végre már énis olyan vékony mint egy csomóan az osztályból. A többi válaszolónak köszönöm szépen, reméljük a legjobbakat!
2010. jan. 23. 22:38
 5/11 anonim ***** válasza:
35%
Először tanulj meg magyarul...
2010. jan. 24. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim válasza:
100%

Most te viccelődsz, vagy nem itt élsz?

Egyébként nehéz, amit kérdezel. Persze, ha kevesebbet eszel, és esténként futsz, meg többet mozogsz, akkor fogyhatsz. De ez ugyanolyan tanács, mint a kérdésed, nesze semmi, fogd meg jól! De azért hajrá!!

2010. jan. 24. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim válasza:
48%
Igaza van az 1. válaszolónak engem is tökre idegesít, az ha vki azt mondja nák, és nem gorombaságból mondta!
2010. jan. 24. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Ha már offolunk, mint ügyeletes magyartanár megszólalnék... Egyes országokban "poén" kitalálni, hogy ki honnan jött - a tájszólása alapján. Nálunk ciki, mert ezt nevelték belénk. Ennyi erővel a palócok nem tudnak magyarul, sőt a székelyek se, mert süksükölnek, a szögediek halálra cikizéséről gagyi módon meg ne is beszéljünk. Aki annyira primitív, hogy ezt nem éri fel ésszel, az saját magát égeti le.


On: Ha sokat eszel, és csak annyit mozogsz, hogy gyalog libbensz el a boltba, az édes kevés... Hiába, a tuti recept a sok mozgás (először szépen fokozatosan), és az örök sláger: többször egyél keveset, de az étkezések közt teljen el kb. 3-4 óra. Sok zöldség, gyümölcs; fehér húsok, tejtermékek, tojás, egy kis műzli. A többit pedig felejtsd el! :) Ha futva mész el a boltba, az már egy fokkal hatásosabb. ;)

2010. jan. 24. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

23:48 - Mint fővárosunk (Szabolcs megyéből ide került) egyik több, mint 25 éve kiváló alsós magyar tanítójának a gyereke üzenem, hogy az nem tájszólás, hogy: nagyonsokat, hogymár


A kérdező meg még mindig nem válaszolt arra, hogy van-e miből fogynia, esetleg egy képet linkelhetne magáról, vagy írja meg, mennyi idős, milyen magas, mennyi a súlya.

2010. jan. 24. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Részletek. Eddig csak a palócosságon akadtatok. :D
2010. jan. 25. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!