Kezdőoldal » Fogyókúrák » 90 napos diéta » Hogy tudnék úgy lefogyni,...

Hogy tudnék úgy lefogyni, hogy gyorsan is legyen, de csíkok ne legyenek?

Figyelt kérdés
egyetemista vagyok,elég rendszertelen az életmódom,sportolni max akkor sportolok, ha futok a buszra, mert nem marad rá energiám..régebben verseny útáncoltam, majd néptáncra jártam, amit kb egy éve hagytam abba...és ősz/tél alatt feljött 15kg...:S gyorsan és hatásosan szeretnék megszabadulni tőle. Mit tegyek???Esetleg egy pécsi srác nincs erre, aki szívesen táncolna???az lenne a legjobb számomra...
2010. febr. 3. 00:59
 1/6 anonim ***** válasza:
74%

Hogy tudnék úgy lefogyni, hogy gyorsan is legyen, de csíkok ne legyenek?


A válasz: sehogy.

2010. febr. 3. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Figyelj én nem tudom, hogy ez megnyugtat-e, de nekem 14 éves korom óta vannak terhességi csíkjaim, pedig soha nem voltam kövér, csak kamaszkoromban sokat nyúltam. Gimnáziumban sajnos a mozgásszegénység miatt, felszaladt néhány kiló, 176 cm-hez 70 kg voltam. Egy nyár alatt leadtam 5 kg-ot, a csíkok persze a mai napig megvannak, csak sokkal halványabbak, alig lehet őket észrevenni.

Tehát ezek miatt a csíkok miatt nehogy már ne kezdj el újra mozogni! Gondolj arra, hogy milyen jól érezted magad vékonyabban, és milyen jó volt sportolni, mozogni!

2010. febr. 3. 06:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

szia!

Én is pécsi egyetemista vagyok (bocs, nem fiú )

Nekem is le kéne dobnom pár kilót most.

Ha gondolom összefoghatnánk,biztos kitalálunk valamit.Együtt minden könnyebben megy :) Nem tudom hova jársz,de ha érdekel írj privit és megbeszéljük!


Ja és nagyon tudom ajánlani a Táncoló Egyetem show és musical tánc nevű kurzusát brutálisan jó :)

2010. febr. 3. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Kezdj el mozogni, az a fogyást is segiti, meg a börödnek is akkor van több esélye, hogy nem lesz csunya. DE gyorsan nem megy, akkor biztos, hogy ronda lesz.
2010. febr. 3. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
07.59 BTKs vagyok. mennék én szívesen(bár latintáncra:D)csak az a baj, h nem pécsi vagyok, és így nem tudom az utazást megoldani!mert későn van vége szinte mindnek:(
2010. febr. 3. 18:04
 6/6 anonim ***** válasza:
Sehogy. Ráadásul ha gyorsan fogy és abbahagyod a módszert, duplán visszahízod.
2010. febr. 4. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!