Kezdőoldal » Fogyókúrák » 90 napos diéta » A 90 napos diéta lebontja az...

A 90 napos diéta lebontja az izmot?

Figyelt kérdés
Szeretném elkezdeni s csak arra lennék kíváncsi hogy a szír mellett izmot is bont? amugy mellette természetesen keményen edzenék és futnék naponta :) ahogy szokásom
2015. jan. 16. 13:50
 1/8 anonim ***** válasza:
40%

Lehet mellette hízni és akár izomzatban gyengülni, fogyni. De aki eleve edzetlen, nincs érdemleges izomzata az már nem nagyon fog izmot veszteni, az átlag embereknek (főleg az eleve rosszul táplálkozó, nem sportoló csajoknak) így már veszíteni sem nagyon tudnak.


De ha a rossz minőségű táplálkozás még erős kalória csökkentéssel is párosul, akkor lehet még gyengülni, később zsírban még lehet hízni.

2015. jan. 16. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Sok fehérjét kell bevinni!
2015. jan. 16. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
83%
A 90 napos arról híres, a gyümölcsnappal meg a szénhidrátnappal :)
2015. jan. 16. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
tehát? nem bomlik le? haaaa mellette edzek? vagy mi? ><
2015. jan. 16. 17:37
 5/8 anonim ***** válasza:
87%

Nem a diéta bontja le, hanem a tápanyaghiány, ami kialakul miatta. Nem egy kiegyensúlyozott étkezési forma, a víznap koplalás, sokan a gyümölcsnapon is koplalnak, sok a gyors szénhidrát, fehérje viszont kevés.


Normál, vegyes étrend kell, amit életed végéig tartani tudsz, mellé mozgás.

2015. jan. 16. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Akkor felejtsem el. Megértettem. Köszi
2015. jan. 17. 06:39
 7/8 anonim ***** válasza:
Ha rákeresel a 90 napos diéta kritikájára vagy a táplálkozás elméleti alapjaira (egyre megy a kettő) akkor magadtól is erre jutsz
2015. jan. 17. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
0%

Fogyni szeretnél? mert akkor bőven elég az is ha 3 hétig nem eszel semmit csak iszol nagyon sokat.(Teát,vizet)Én is ezt csináltam, a kúra végére elég sokat fogytam.Ha úgy gondolod nem bírnád ki a 3 hetet akkor csinál egy hétig utána egy hétig salátákat eszel utána megint egy hét és ezt 3x.


Nem kell hülyének nézni nem fogadásból csináltam,nem akarok anorexiás lenni csak volt egy nagy motivációm.

2015. febr. 8. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!