Kezdőoldal » Fogyókúrák » 90 napos diéta » Van olyan, aki suli mellett...

Van olyan, aki suli mellett csinálja a 90 napos diétát? Hogy oldjátok meg az egyes napokon az étkezést, ha egész nap órátok van? Pl. Keményítő napon

Figyelt kérdés
2010. febr. 13. 10:04
 1/6 anonim ***** válasza:

Hát leülök és megeszem a kaját amit hoztam. Ennyi.

Idő is van rá, mert minden iskolában van nagyszünet.

Vagy te hányszor szeretnél enni egy nap?

2010. febr. 13. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
én próbáltam de nem ment
2010. febr. 13. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Viszem magammal a suliba a kaját,ilyen műanyag dobozkákban.Nem érdemes külön boltba menni,mert az ember elcsábul:( Van büfénk,és szünetekben a többiek mennek venni csoki/sütit/innivalót.Hát,nem mondom,hogy könnyű megállni,hogy nem menjek velük. Elég csak tükörbe néznem,egyből meggondolom magam:)
2010. febr. 13. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Én elviszem reggel a reggelit aztán hazajövöök itthon meg megeszem ennyi:)
2010. febr. 14. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
jajj bocsi úgyakartam írni hogy ebédet megeszem itthn
2010. febr. 14. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Én is iskola mellet csinálom, egésznap óráim vannak 8-tól fél3-ig. De könnyen megtudom oldani, a gyümölcsöt amit reggelire viszek, azt meg eszem amikor oda érek a suliba, olyan három negyed 8, 8 óra között, az ebédet pedig elviszem egy kis dobozba, és azt a 4. szünetbe, ami nálunk 11:45-12:00-ig tart, azt meg eszem akkor, és ha esetleg nincs időm megenni az egész ebédet abban a szünetben, két részre osztom, és utána szünetben megeszem a másik felét. Szerintem könnyen meglehet oldani suli közben is.
2010. febr. 15. 05:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!