Kezdőoldal » Fogyókúrák » 90 napos diéta » Egy nap max. Hány db édesítőt...

Egy nap max. Hány db édesítőt lehet elfogyasztani, akár teában, vagy pl. főzelékben?

Figyelt kérdés

Ugyanis a minap olvastam, hogy kb. 70 kg-os testsúlyú személy max. 14 db-ot fogyaszthat.

Hát én fél liter teába teszek annyit, s azt kb. 3-4x ismétlem egy nap során.


2010. febr. 14. 17:30
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

12db max.

Én fél liter teába szoktam 5db-t tenni és az nálam már édesnek számít..

2010. febr. 14. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
90%
Cukorbeteg vagy, vagy csak fogyókúrázol? Utóbbi esetben a létező legrosszabb dolog, amit tehetsz, az az édesítőszerezés.
2010. febr. 14. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 igabcsy ***** válasza:
100%

Fél liter teába én is 5 db-ot teszek.

14 az rettenetesen sok. Attól fél liter már márcosan édes lesz.

Egyébként fajtája válogatja - amit én használok azon az van, hogy napi 23 db a maximum (Süssina). Nézd meg mi van a dobozára írva.

2010. febr. 14. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
48%
Ha cukorbeteg vagy, akkor biztosan ki tudod számolni, ha meg nem, akkor majd az leszel tőle!!!!
2010. febr. 20. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 igabcsy ***** válasza:
Édesítőszertől cukorbeteg???? Legalább ne írj baromságot!!!
2010. febr. 20. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:

Ugye nem aszpartam alapú édesítőszert használsz?

Nézd meg az összetételt és ha aszpartam van benne, sürgősen állj át valami másra! Az aszpartam hosszú távú fogyasztás mellett mérgező lehet. Nehezen bomló vegyszer.

2010. jún. 30. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!