Kezdőoldal » Fogyókúrák » 90 napos diéta » Harminc kg-t lehet fogyni a...

Harminc kg-t lehet fogyni a 90 napossal?

Figyelt kérdés
165cm és90kg vagyok ülőmunkát végzek, van szobabiciklim is, az ambició hiányzik.
2008. aug. 27. 12:42
 1/6 anonim ***** válasza:
0%

Ezekkel a paraméterekkel te HÍZNI fogsz a 90 napossal. Valami normálisabbat keress.

30 kg pedig ennyi idő alatt még sugárbetegségben sem megy.

2008. aug. 27. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
0%

Mivel a te bajod a mozgás undoritisz és a fogyás udoritisz nem javaslom ,hogy bármibe belekezd. Nem,hogy mínusz 30 kg lesz a vége hanem plusz 60-70kg. De ha akarod nyugodtan.

Amit én mondanék győzd meg magad az életmódváltásról és akkor keress meg.

Diet.

2008. aug. 27. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszi a bíztató szavakat,ti szerintem csak unalomból lökitek a válaszokat.
2008. aug. 27. 15:50
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Szia! Én 33 éves vagyok, 167 cm magas és 98 kg.

Korábban egy dietetikus segitségével fogytam már 15 kilót, de nem 90 nap alatt és mivel nem jártam többet hozzá és visszatértem a régi étkezésemhez, vissza is hiztam. Most újból elkezdtem és járok egy dietetikushoz.

A 90 napost ne csináld! Az ideális fogyás heti fél - egy kiló. És mozogni kell legalább hetente négyszer. Hidd el, az is jó, ha csak sétálsz egy nagyot, ha a szobabiciklit unalmasnak találnád. Persze nem lassan bandukolva, hanem kicsit tempósabban. Menj gyalog az emeletre a lift helyett vagy a munkahelyre menj gyalog, ha van rá lehetőséged. Sokat fog segiteni.

Soha nem leszünk soványak még akkor sem ha lefogyunk. Csak lefogyott kövérek leszünk, akik hajlamosak a hizásra. Ezért olyan életmódváltás kell, amit egész életedben tudsz csinálni, ugyanis többet soha nem ehetünk ugy, mit korábban. Hiszen az vezetett a hizáshoz.

Egyél többször keveset. Néha elég csak egy alma is. A lényeg, hogy a szervezeted folyamatosan érezze, hogy nem kell tartalékolnia, mert van utánpótlás. Csökkentsd minimálisra a kenyér, krumpli, liszt, cukor és rizs fogyasztást. Egyél sok gyümölcsöt és még több zöldséget. Fehér húst, halat. Kerüld a zsiros ételeket. De ha pörköltet kivánsz, egyél nyugodtan, csak ne sokat. Inkább reggelire egyél pl. két szelet barna kenyeret felvágottal és utánna napközben már ne egyél szénhidrátot. Csokoládét is ehetsz. Egy héten kb. egy sportszeletnyi mennyiséget. És kötelezően napi 2-3 l szénsav és cukormentes folyadékot igyál.

Én igy csinálom és hetente járok a dietetikushoz ellenőrzésre.

Sok sikert és kitartást!

2008. aug. 27. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Koszi a valaszt,hat ezek szerint lehet normalisan is valaszt adni nem csak,pokhendi felvagosan!
2008. aug. 27. 17:32
 6/6 anonim válasza:

szia. 183cm-esen tavaly januárban 115kg voltam. 3 hónap alatt leadtam 30 kg-ot.

recept: napi 1 étkezés (ezért meg fogtok kövezni), de akármi. AKÁRMI! csak 24 óránként egyszer egyél. napi 1 óra gyaloglás, hogy izzadj,és sok folyadék. (természetesen cukormentes)

engem nem érdekelt,h mit eszem, volt,h 2 pizzát is benyomtam egyszerre,de utána 24 órán át nem ettem. (ezzel mozgás nélkül 1 hónap alatt 10kg-ot fogytam), 105kg-ról viszont már a mozgás is kellett.. szóval 85kg-ig csináltam. most 92re beálltam, most viszont rendesen étkezem, napi 4-5zör keveset.

ez egy teljesen saját módszer, magamon teszteltem,de nem fogok könyvet kiadni,mert azért belátom,hogy nem jó a szervezetnek, utána is kell mozogni,de csak azért mondom,hogy meg lehet csinálni a havi 10kg fogyást,ha sok a fölös.

2009. dec. 30. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!