Kezdőoldal » Fogyókúrák » 90 napos diéta » Én most vágnék bele, De...

Én most vágnék bele, De elkelne néhány jó tanács! Pl:suli mellett hogyan? (többi lent)

Figyelt kérdés
Hétfőn szeretném elkezdeni a 90 naposat!14 éves vagyok és sajnos 100kg...most a 65-70kg a célom... sokszor próbáltam már fogyókúrázni, de soha nem ment, kórházban is voltam már, hátha vmilyen betegségem van,mivel nem eszek sokat, de "egészséges" vagyok. szóval most ez remélem bejön...Hogy oldjam meg a suliban az evésem? csak gyümölcsöt egyek délelőtt? tudnátok írni hús nélküli recepteket? mert vegetáriánus vagyok... minden jó tanácsot szívesen fogadok! köszönöm előre is! =)
2010. febr. 19. 18:11
 1/7 anonim ***** válasza:
Ha nem eszel semmit és mégis 100 kg vagy, akkor az anyagcseréddel van a baj. Elrontottad az egész szervezeted az egyik fogyúkúrával mert nem tudtam hogyn kell étkezni. Sportolj, ne csak a táplálkozásra figyelj!
2010. febr. 19. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ha az anyagcseréd normálisan működne akkor is az lenne az egészséges, ha 1 hónap alatt 3-4 kilót adnál le és nem 10-et.
2010. febr. 19. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Nem elég hogy vega vagy és nem viszed be a szervezetedbe ami alapvetően kéne még fogyózol is. Gyorsabb halált nem tudtál volna kitalálni?
2010. febr. 19. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:

Ha nem gond én bőségesen leírnám neked ezt én 14 éves vagyok 72kg. Már szörnyen tapasztalt vagyok általában tőlem szoktak tanácsokat kérni is. Remek választás a 90 napos diéta =) A fő dolog hogy délelőtt csak gyümölcsöt egyél, ebéd előtt 1 órával pedig semmit,(ezt így mindennap)

1.nap: Fehérje nap: mivel vegetáriánus vagy, tejtermékeket javasolnék: joghurt, tej, kefír, vagy főtt tojás ( a tojásfehérje tartalmazza a legtöbb fehérjét) de azért ne vidd túlzásba az evést, fontos hogy ezeket magukban fogyazd ne egyél melléjük pl műzlit ilyesmi

2.nap: Keményítőnap: zöldségek, ez lehet párold zöldség ( Én például nagyon szeretem)

3.nap: Szénhidrát nap: abból nagyon sok van pl: kenyérfélék, tészták, stb... mennyiségre ügyelj!

4. nap: Gyümölcsnap : ez az a nap amikor mennyiségre nem kell ügyelned, de arra vigyázz hogy csak friss gyümölcsöket fogyassz ha lehet, ugyanis konzervekben rengetek a cukor.

Emelett napi 2-2,5 liter víz! Nem tudom mennyire birnád a tornát, szerintem kicsit foggy mielőtt abba belevágsz, helyette napi 30-40 perc séta viszont kellene.

Suliban pedig 1-2 almát megeszel, meg persze a folyadék =)

ha kérdésed van én szivesen segítek csak írj egy e-mailt fogyizzunk@citromail.hu

remélem tudtam segíteni =)

2010. febr. 19. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

18:44 nagyon szépen köszönöm a segítséget! tényleg sok jó tipp...! az én e-mailem: doraveronika13@freemail.hu, ha tudsz bármilyen jó tanácsot adni, vagy tippet bármilyen fogyással kapcsolatban azt nagyon megköszönném! neked milyen módszerek jöttek be?

[ thanx:)]

2010. febr. 19. 19:06
 6/7 anonim válasza:
Nagyon jól teszed, hogy elkezded!! A délelőtti gyümölcsevésre rövid idő alatt rá lehet szokni! Ha megunod egészben, csinálj salátát alma-narancs-banán...stb , akármilyen gyümölcsből. Műanyag fedeles dobozban simán vihető suliba is. A fehérjenapon egyél hús helyett tejtermékeket. Sajtok, joghurt, túró, Vagy tojást. Sülve-főve.A túró , számtalan féle lehetőséget rejt . Én szoktam körözöttnek elkészíteni hagymával, pirospaprikával ;kaporral tejfőllel; fokhagymával. Beletöltheted Tv paprikába, paradicsomba, rétegezheted uborkával, káposztasalátával....stb. Légy egy kicsit kreatív:-))))
2010. febr. 22. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

°°¤¤Köszi!!!¤¤°°

Hát igen... neten már nézegettem recepteket...

/eddig jól megy:) /

2010. febr. 22. 20:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!