Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Valami hasznos tanács?

Valami hasznos tanács?

Figyelt kérdés

Lehet, hogy a kérdést rossz helyre írtam.

158 cm 50kg vagyok ( 15/L ) és az alakommal nem vagyok megelégedve.. kicsit ciki de a mellem lóg.:( a hasamon vagy felesleg és a combomon is. Én undorodom kicsit magamtól, lehet, hogy hülyének néztek..:/

Valahogy tudnátok segíteni, hogy jó alakom legyen és a mellem ne lógjon? Tudom, hogy a bőr nem fog feljebb menni de valahogy mégis.. Kondira nincs pénzem. valami olyan amit otthon is tudok csinálni? Igazából elkezdtem ugrókötelezni és felüléseket csinálni, de van amikor futok..


2011. jún. 20. 10:26
 1/2 A kérdező kommentje:

* a hasamon van felesleg és a combon is.

elírtam.

2011. jún. 20. 10:33
 2/2 bix ***** válasza:

a mell lógására nem sok tanácsot lehet adni. kézi súlyzókkal lehet gyakorlatokat végezni mellizomra, de jelentős változást nem fogsz tapasztalni.


[link] itt van pár gyakorlat képekkel videókkal


a többire pedig diéta és intenzív sportolás megoldást fog jelenteni.

2011. jún. 20. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!