Kezdőoldal » Fogyókúrák » 90 napos diéta » Tudtok mondani ötleteket hogy...

Tudtok mondani ötleteket hogy hogyan tudnák lefogyni? Gyógyszert nem szednék szivesen inkább valami diétára gondoltam hogy ha tudtok akkor adhatnátok valami tanácsot.

Figyelt kérdés
Tudom hogy vannak olyanok akik szivatni fognak a válaszokban de én csak le szeretnék fogyni és tőletek szerintem lehet kérni segitséget mert nem röhögtök ki, vagy ha igen akkor nem érdekel.Kérlek segitsetek és adjatok tanácsot!Előre is köszi!!!

#diéta #fogyókúra gyógyszerek nélkül
2015. ápr. 20. 16:16
 1/3 anonim ***** válasza:

A kérdés az, hogy hány centi magas vagy és hány kiló?

Mert én 4-5 kiló fogyásokkal nem foglalkozom. Azokkal sem, akik pl: 160 cm 58-60 kilósak, és 45-50 kilósak akarnak lenni. Nem bántásból de az ilyen eseteket én sosem veszem komolyan, mert ehhez nem fogyókúra kell. Én olyanokkal foglalkozom akiknek 20-30 kiló fogyásra van szükségük. Nekik tudok tanácsot adni.

2015. ápr. 20. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
NO cukor,NO fehér liszt,NO cukros üdítő és süti. Ez az első lépés.
2015. ápr. 20. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:

Ahogy a 2# írta. Minden diéta, kúra úgy indul, hogy le kell mondani a finomságokról.( vagyis nem. Minden diéta úgy kezdődik, hiogy elhatározod, hogy márpedig le fogok fogyni!) nem szabad elkeseredni, ha a szervezeted úgy reagál az első időszakban, hogy nem mozdul meg a súlyod! Be kell iktatni egy kis edzést is, mert a mozgás elősegíti a fogyást. Nem elkezdeni nehéz, az nagyon egyszerű. A Folytatás. Nem szabad odázni a testmozgást, mert az eredményeid kárba mennek, visszajön a fölösleg.


Én pl 30fok felett is 2 pulóverben futottam, és edzettem, most is fekete pulóverben dolgozok kint a kertben, és eredményes. Csak figyelj oda, hogy mindig inni kell, különben elájulsz.


A fogyás kulcsa az, hogy ki kell tűzni egy célt, amit el akarsz érni, és csinálni kell! Felejtsük el a narancslevet( még ha 100% os is, mert tele van fruktózzal) lehet inni reggel, dél környékén, de ne ess túlzásba. Csak csináld, igyál vizet, egyél mértékkel, nassolj a lehető legkevesebbszer, ha lehet egyáltalán ne, és lefogsz fogyni. Ja...és mozogj eleget! De ne a mekiig, és vissza.

2015. máj. 17. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!