Kezdőoldal » Fogyókúrák » 90 napos diéta » Jó receptek a 90 naposhoz?

Jó receptek a 90 naposhoz?

Figyelt kérdés

Most akarom elkezdeni a 90 napost és olyan jó lenne ha valaki tudna nekem recepteket küldeni amivel meg lehet "bolondítani" egy-egy napon egy-egy étkezést. Köszönöm előre is.

(A "de hülye vagy, hogy így akarsz lefogyni" hozzászólók kíméljenek!!!köszi)


2010. márc. 5. 13:13
 1/10 maundrel ***** válasza:
80%

[link]


szénhidrátnapra: [link]


fehérjenapra: [link]


keményítőnapra: [link]


de ha még a goole-t is lusta vagy használni akkor nem tudom hogy a diétát hogy fogod bírni (bocs nem bántásként, de tényleg..na meg vissza is kereshetnél te vagy a 100.aki felteszi ezt a kérdést.)

2010. márc. 5. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 maundrel ***** válasza:
59%
2010. márc. 5. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 maundrel ***** válasza:
59%
2010. márc. 5. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Kedves első. Nem tudom egyáltalán minek válaszoltál!? Nem vagyok kíváncsi a véleményedre!

A többieknek köszönöm szépen!

2010. márc. 5. 14:27
 5/10 anonim ***** válasza:

Pedig nem bírom ki: NE CSINÁLD! Minden kg-ot, amit lefogysz vissza fogsz szedni. Inkább mozogj, sportolj, számold ki mennyi a kcal- és szénhidrát szükségleted (itt van a link, ami segít ebben: [link] Ne kúrát tarts, életmódot válts!

Sok sikert kíván neked valaki, akinek ez a módszer nagyon bevált és még jól is érzi magát. :)

2010. márc. 5. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 maundrel ***** válasza:
elárulnám hogy az első 3 én voltam (első) :D:D
2010. márc. 5. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:

:) tanácsot ad, te pedig lefikázod!

EZ azért nem szép!

Am amit írt az jó tipp!

2010. márc. 5. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 Pacaaa válasza:

Hát én 13 éves vagyok,43 kiló

És én saját magamnak állítom össze a napi étrendemet.

!

?

.

2010. márc. 6. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Ne szidd az elsőt, mert én is azt tanácsolom hogy most felejtsd el a 90 napos SZ*RT!! Egy baromság, nem értem az emberek miért nem értik meg, hogy minden nap kell enni fehérjét szénhidrátot és zsírt. De ha ennyi eszed van, csináld.


kezdet voltam.

2010. márc. 6. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
szia:)én is ezt a fogyókúrát alkalmazom,ha gondolod küldj privit,s én meg küldöm a recepteket.
2010. márc. 11. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!