Kezdőoldal » Fogyókúrák » 90 napos diéta » Diéta alatt baj ha este 6...

Fogyo15 kérdése:

Diéta alatt baj ha este 6 után vacsorázok kb 8-9 körül?

Figyelt kérdés
2016. jan. 4. 16:45
 1/7 anonim válasza:

Nem, attol függ mit.pl:túró az kifejezetten jó, mivel lassan feszívódó fehérje. A másik meg az hogy itt nem a 6 óra a fontos, hanem a lefekvés elótt 2 órával ne egyél, maximum túró, joghurt,(persze zsírszegény) ilyesmiket

Sok sikert a diétához !

2016. jan. 4. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
0%
Túróról az életbe nem fogsz lefogyni, sőt...
2016. jan. 4. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
Attól függ, hogy mennyire szigorú az a diéta. De ha csak a vonaladra akarsz odafigyelni és az egészséged miatt csinálod, akkor simán. Persze nem mindegy, hogy mit és mennyit. Minden a mértékletességről szól. Máshogy nem lehet diétázni, nincs értelme. Amellett, hogy nem is egészséges koplaltatni magad. Szóval szerintem egyél nyugodtan 8-kor, de gondold meg mit. De ha már benne vagy a diétába, úgy is tudni fogod. :)
2016. jan. 4. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
2. Senki nem mondta hogy a túrótol fog fpgyni.
2016. jan. 4. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Én még soha életemben nem vacsoráztam hatkor vagy előtte.


Egyébként nem az időpont, hanem a napi összbevitel számít.

2016. jan. 4. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Én éjjel 2 körül szoktam elaludni. Most ha 6kor ennék utoljára kb úgy ájulnék be az ágyba.

Hülyeség ez az állítás. Még akkor találták ki amikor az emberek 9kor a tyúkokkal elmentek aludni

2016. jan. 4. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

#6: Sokfélék vagyunk. Én 7 körül vacsorázom (ma fél 6-kor :D de remélem, 2-kor már aludni fogok), 3-4-kor fekszem, s reggel jóllakottan ébredek s délután 2-3-ig eszembe sincs enni, akármekkora haspók vagyok (néha fordul csak elő). Ez étrendfüggő is, illetve a kalóriadeficit mértéke és a vacsora mérete (nálam az ebéd mérete is) sokat számít.

Attól még sokaknak valóban rossz ötlet lenne 6-kor enni utoljára, majd éjfélkor a falat kaparni éhesen s úgy aludni. Rosszat tesz az alvásomnak az éhség, inkább eszem akár 3-kor, mintsem éhesen feküdjek le (bár ezt igyekszem elkerülni és szinte mindig sikerül is. de a prioritásaim megvannak).


Alapvetően a kalóriadeficit és az összetétel számít (sokunknál a fogyáshoz magához inkább csak az előbbi, de hogy jóllakjunk, jól érezzük magunkat s ne menjen rá az egészségünk, ahhoz a jó étrend is kell, sőt az sem mindegy, mikor mennyit eszünk).

Kinek mi jön be. Akár éjféli banánozással is lehet fogyni, ez eléggé egyértelmű számomra. Bizonyára a legtöbbünknek nem érdemes, de lehetni lehet. (Mondhattam volna rosszabbat is, a banán jó cucc, csak nem a leghasznosabb, mivel pont a nem esszenciális makrotápanyagot tartalmazza főként, de energiának azért megteszi s vannak benne hasznos tápanyagok.)

2016. jan. 4. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!