Kezdőoldal » Fogyókúrák » 90 napos diéta » Hogy lehet a gyumolcs es viz...

Hogy lehet a gyumolcs es viz napot kibirni?

Figyelt kérdés
2008. szept. 21. 17:05
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Akaraterővel :) Amúgy nem nehéz, 1-1 napot simán kibir az ember!
2008. szept. 21. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
100%
Én pl banánnal és rengeteg ásványvizzel birtam ki de nem vészes csak mindig igyál jo sokat az eltelit
2008. szept. 21. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

A banán az egyetlen gyümi, amit nem ajánlanak fogyókúrázóknak (sajnos, pedig nekem is a kedvencem).

Ki lehet bírni. Éhen halni biztos nem fogsz, és a CÉL lebegjen a szemed előtt :)!

2008. szept. 21. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Szintén tartottam tole, aztán mégis sikerult. Igen, akaraterovel. A végeredményre kell gondolni. Azt mondom magamnak, ezt most ki kell bírni, és kész. Elég nagy választék van gyumolcsbol, lehet variálni, a víznapon pedig, ha iszol rendesen, elnyomja az éhségérzetet. Mindenképp figyelni kell az elegendo folyadékbevitelre.
2008. szept. 21. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
100%
Úgy, ha nem kényszerből csinálod, hanem magától jön a szervezetedtől az igény, hogy "na, most nem kívánsz mást, csak gyümölcsöt és vizet". :-)
2008. szept. 21. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

en viz napon gatlastalanul ittam gyumolcsleveket, paradicsomlevet, amikor ehes voltam, némileg segitett.


gyumolcsnapon meg csinalhatsz gyumolcssalatat, meg ehetsz kulonlegessegeket, pl imadom a granatalmat, mindig vartam, hogy ehessek :D vagy valami kulonlegeset, amivel jutalmazhatod magad

2008. szept. 22. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
ja, es ha ugy erzed nagyon nem megy, akkor csinalhatod azt, (en ezt lightos kilencvennaposnak hivom), hogy csak kéthetente-havonta tartasz viznapot, es nem minden alkalommal.
2008. szept. 22. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!