Kezdőoldal » Fogyókúrák » 90 napos diéta » Szerintetek lehetséges?

Szerintetek lehetséges?

Figyelt kérdés
Szeptemberre le szeretnék adni 15kg-t. Naponta 30 felülés 30 gugolás 30 2 ütemű ugrás 5 perc hullahopp karika 10 lábemelés naponta háromszor. Emellett kő kemény diéta. Lehetséges ez? Ha sikerül akkor kocka hasam is lesz?

2016. jún. 18. 11:11
 1/9 anonim ***** válasza:
Ez az edzés eléget vagy 200 kcal-t naponta és kb semmit nem ér, szálkásító étrend menjen, heti 3 konditermi edzés és annyi aerob amennyi belefér az idődbe (heti legalább 4x1 óra), azt senki meg nem mondja, hogy lehetséges-e, vagy hogy lesz-e kocka hasad. Azt se tudjuk hány éves, hány kiló milyen magas fiu lány vagy, de szeptember az kicsit több mint 2 hónap, ennyi idő alatt nem fogsz leadni 15 kilót.
2016. jún. 18. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
13 vagyok lány kb.145-46cm most fogytam ezzel a diétával 2kg-t pillanatnyilag 61,2kg vagyok
2016. jún. 18. 12:46
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Mégis miből áll az a kőkemény diéta?

Mert ha koplalsz akkor érthető ha nagy örömödre gyorsan lefogytál 2 kilót, de nem biztos, hogy hosszú távon is eredményes lesz a fogyás, és egészséges amit csinálsz. Sokan a koplalással a rossz étkezéssel megvonják a szervezetüktől a megfelelő mennyiségű ásványi anyagokat, értékes tápanyagokat. Eleinte fogyás lesz, később akár kórház.

Az edzésed több mint a semmi, de kevés ahhoz, hogy az izmaidat építse. Koplalással meg nem hájból hanem izomból veszítesz az elején.

2016. jún. 18. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Nem olyan szinten koplalok csak kevesebbet eszem és diétás ételeket és ezt a ,,kevesebbet eszek" nem olyan értelemben hogy hú de nagyon keveset
2016. jún. 18. 16:37
 5/9 anonim ***** válasza:
53%
Képzelem mik lehetnek azok a diétás ételek.Ha otthon akarsz edzeni akkor a fegyencedzés könyvnek nézz utána az alapján kezdj el edzeni és vegyél egy ugráló kötelet.
2016. jún. 19. 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
Szia! Minden rosszindulat nélkül azt tanácsolom neked, hogy ne sanyargasd magad, semmi módon. :) Én világ életemben husi voltam, tizenéves koromban ezerrel diétáztam, mint most te, ideig-óráig volt eredménye. Inkább fogd magad, menj ki a barátaiddal, focizzatok, kosarazzatok, fussatok, mozogjatok. Érezd magad jól mozgás közben, és még a társaság is jó lehet. Élvezd ki a fiatalságodat ne ezen görcsölj! Arra esetleg figyelj oda, hogy este 6-7 után ne egyél, vagy csak egy almát, gyümölcsöt. Csak ügyesen! :)
2016. jún. 19. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
13 evesen milyen dietat akarsz??? A sok koplalassal meg tonkre teheted az egesz testedet (pl nem tudsz mensttualni, teljesen megvaltozik az emesztesed stb) ink siman csak ennyit kell tenned: kicsit tobb testmozgas, nem eszel semmilyen edesseget, egeszsegesen taplalkozol es sok vizet iszol hidd el h ha mindent alaposan betartasz foleg a nasikkal kapcsolatban szep vekony alakod lehet (menj el futni minden nap de ne 500m t hanem tobb kilometert mondjuk h izgalmasabb legyen es kitartoan csinalhasd fuss mindennap mashol a varosban szep a kilatas persze a levego nem a legjobb de ha mondjuk a nargitszigetre mesz akk ott neg az is jo)
2016. jún. 28. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:

Figyu! Ne akarj lefogyni! Még alakulni fogsz!

Ha kamasz vagy akkor szabály hogy:

TILOS A DIÉTA

NE FOGYJ TÖBBET 5KGNÁL


Ha csak nem a BMId több mint 30

Nézz egy BMI kalkulátort!

Mennyi lett?


Sportolj! Tánc? Röpi? Foci? Kézi? Tenisz?

Nem kell kockahas neked

Ráér 5 év múlva :)

2016. júl. 2. 04:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Csak a kajan mulik es nem a szar hulye noklapjas es stb dietan es nem is ankoplalason.. enni nem keveset kell hanem tudni kell... szemelyi edzohoz menj o az etrendbe is segit egyebkent lehetseges lenne de nem.biztos h egeszseges modon inkabb 4honapra tuzd ki ezt a celt szemelyi edzo melett es akkor az egeszseged is rendben lesz nem fogja hagyni hogy tonkre tedd magad szarokkal
2016. júl. 17. 01:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!