Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mindjárt itt a ballagásom, és...

Mindjárt itt a ballagásom, és szeretnék leadni legalább 5 kilót! Sikerülhet?

Figyelt kérdés
Június 11.-én van a ballagásom,és szeretnéd formába jönni addigra.Most 170 cm vagyok és 58 kg,hogyan sikerülhetne lefogynom addigra?Egy héten 2× van edzésem(tánc),és mindennap tornázom,meg ugrókötelezek,és mégsem mennek le a plusz kilóim:S Nem eszek sokat,sajnos egész délelött nem szem,csak amikor haza érek a suliból akkor eszem ebédet vagy szendvicset(tk.kenyárből)Min változtassak még?
2010. ápr. 21. 19:42
 1/4 anonim ***** válasza:
A hozzáállásodon! Egyáltalán nem vagy kövér, normális a testsúlyod.
2010. ápr. 21. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:

enis azt mondom, nemlatlak, de enis 170 vagyok es 61, megis itt vagyok, mindenki jarni akar velem......de megsem erzem jol magam a borombe, mert lehet hogy szep vagyok.....de szerintem kover....ma mar a veknyake a vilag, de figyelj ide....en igy gondolkozom!

A filmek, a klippek, a vilag a veknyakbol all! ezt majd hamarosan minden pasi megunjya azert, mert mindenhol ezt latja, ečs a veknyak egyformak..... az olyan lanyokon, ahol van mit fogni, sokkal jobban bejonnek majd a pasiknak, szerintem....

azert mondom hogy megnyugodj, vannak toled koverebbek is, es vallajak magukat, elmennek a tengerparta, mintha semmi nem tortent volna, nemigaz?

legy nyugodt, az en falumban, mindenki vekony, deszka, hoka mint a fal. elmegyek szoliba, vagy lenapozok, kifestem magam, kivasalom a hajam, es mar jol erzem magamat kozottuk! nekem van olyan, ami nekik nincs.....Popsim:DD Igy is lehet gondolkodni, mindig pozitivan kell, nem negativan!

2010. ápr. 22. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Tényleg semmi szükésg arra, hogy fogyj. A súlyod tökéletes -pláne a te korodban. amint befejeződik a testi fejlődésed 8kb. 21 éves korodra), magatól is lemegy majd néhény kg, az úgynevezett kamaszkori háj.
2010. ápr. 22. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
egyáltalán nem kell fogyóznod!!! írtad, hogy rendszeresen sportolsz, nehogy most elkezdj koplalni vagy ilyesmi! egyébként is az a normális a fogyókúránál, ha havonta 1-2 kg megy le, ha ennél sokkal többet fogysz, akkor az duplán fog visszajönni, szóval ne kezdd el! ennyi idő alatt nem lehet 5 kg-t fogyni és neked nem is kell!!
2010. máj. 23. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!