Kezdőoldal » Fogyókúrák » 90 napos diéta » A fogamzásgátló és a 90 napos...

A fogamzásgátló és a 90 napos fogyókúra megy együtt?

Figyelt kérdés

Szeretnék kicsit lefogyni, pár kilót és a 90 napos diétát választottam,sokat híztam a fogamzásgátló miatt amit szedek ezért szeretnék lefogyni.

Félek hogy a fogamzásgátló miatt nem tudok majd fogyni.

Alaptalan a félemem?


2008. szept. 29. 22:04
 1/2 anonim ***** válasza:
Szia! Én is hasonló cipőben járok / jártam, és próbélkoztam a 90 napos diétával. Sikerült fogynom, igaz annyira nem fogytam vissza mint amennyire a fogamzásgátló szedése előtt vékony voltam :(. De azért azt mondhatom, hogy sikeres volt. (10 kilót szedtem fel a tabletta szedése óta, és lement kb. 6-7 a 90 napos alatt ebből). Persze szervezete válogatja nekem a tabletta szedése előtt is nehezen ment a fogyás ha felszettem pár kilót, tehát lehet, hogy a Te esetedben még hatékonyabb lesz mint nekem volt. Szóval szerintem nyugodtan megpróbálhatod. Sok sikert!
2008. szept. 29. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Én kétszer csináltam meg a diétát, mindkétszer fogamzásgátló mellett, nem volt gond a fogyással. Tény, hogy az én súlyomat a fogamzásgátló szedése nem befolyásolta, nem híztam, amikor elkezdtem szedni. Ha mindenképpen a fogamzásgátlóra vezeted vissza a hízást és nem annak köszönhető, hogy változott az életmódod (kevesebb mozgás, megváltozott táplálkozás), akkor menj el nőgyógyászhoz és mondd el neki a problémát, szinte biztos, hogy tud ajánlani olyan készítményt, ami nincs kihatással a súlyodra, a legtöbb modern fogamzásgátló már ilyen. Illetve próbáld meg bevezetni a rendszeres testmozgást, ha eddig nem tetted volna meg, nem csak a diéta idejére, mert ha valóban a fogamzásgátlótól hízol, akkor most hiába fogysz diétával, amint visszatérsz a régi kerékvágásba ismét gyarapodni fog a súlyod.
2008. szept. 30. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!