Kezdőoldal » Fogyókúrák » 90 napos diéta » Ténleg lehet fogyni ha, ,...

Ténleg lehet fogyni ha, , norbis" kaját eszem és debrecenbe holl lehet ilyen ételeket venni?

Figyelt kérdés
2010. ápr. 26. 17:58
 1/5 anonim ***** válasza:
DM,Rossmann ugy tudom ott vannak ilyenek...szerintem mindenképp egészségesebb ha ugy étkezel és fogyni is lehet töle igen..
2010. ápr. 26. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

A férjem 20(!) kilót fogyott 2 hónap alatt az Update-tel...

Nézd meg Norbi honlapját, ott biztosan megtalálod az üzletek címét.

2010. ápr. 26. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Csapó utcán, Fórum bejáratával szemben, és a Segner téren is van egy üzlet, ill. a Sparban lehet néhány dolgot kapni!
2010. ápr. 26. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Ez az egész nagy baromság a szüleim és pár ismem is ezeket a szutykokat eszik egyfolytába tornáznak és ezeket a bigyókat eszik és semmi talán még híztak is ...FELESLEGESEN KIDOBOTT PÉNZ!!! MOZOGJ ÉS EGYÉL EGÉSZSÉGES KAJÁT CSUPA VITAMINT!!!!NE ENGEDD ÁTVERNI MAGAD MINDEN SZIR-SZA...AL!!!
2010. máj. 3. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Norbikát nemrég büntették meg azért 3millió ft-ra mert semmilyen "jótékony hatású" készitményt árult.Azaz ugyan olyan lisztből és minden másból csinálja a kis pogácsáit mint a rendes pékeségek, semmi köze a teljes kiörlésü liszthez és kitudja még mihez. De azért elkér érte 300ft-ot/darabjáért pedig nemér többet 50ft-nál.Járjatok utánna ez igy igaz.És ezek után bele röhögött a nép szemébe és azt mondta ez a bünti nem nagy mert hamar vissza jön. Én mindig is egy kis pö..nek tartottam, és rettenetesen unszinpatikus a barátnőjével együtt.Azóta mióta láttam roluk egy kis filmet amint a sziget fesztiválon jártak és csak undórító megjegyzéseket tettek a bulizókra...
2010. máj. 5. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!