Kezdőoldal » Fogyókúrák » 90 napos diéta » Mikor indul be a fogyás?

Mikor indul be a fogyás?

Figyelt kérdés
Még csak 1 hete csinálom,de már nem először.Amikor időm engedi(heti 3-4 nap)eljárok futni.De a súlyom nem változik.
2010. máj. 2. 23:24
1 2
 1/12 anonim válasza:
én szüztea kapszulát szedek,2-3 hete,és fogytam már mások is mondják.csak ajánlani tudom.
2010. máj. 2. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
2010. máj. 3. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
23.40 ha tudnád miért fogysz akkor nem csinálnád... Izgatja a beleidet ami aztán kilöki a kaját, kvázi hasmenésed lesz. Ha abbahagyod minden visszajön, persze csak ha rendbe jön a bélrendszered ami korántsem biztos. Sport kéne meg diéta, de arra lusták vagytok... meg megtanulni táplálkozni.
2010. máj. 3. 01:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Kérdezőnek: Mert helyesen kell táplálkozni!!!!! Hiába futsz mondjuk fél órát egy nap, azzal elégetsz 200 kcal-t ami megfelel egy szelet csokinak... Ha nem tanulod meg hogyan kell táplálkozni, akkor soha nem leszel hosszútávon sikeres.
2010. máj. 3. 01:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Akkor, ha 4 napból nem tömöd magad 3-szor szénhidráttal. Igen, a keményítő is szénhidrát meg a gyümölcsben levő fruktóz is. Szénhidráttal még nem fogyott le senki, legalábbis tartósan.

Egyél húst salátával, már 1 hét után lesz eredménye.

2010. máj. 3. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
majd amikor elkezdesz sportolni és normális étrenddel enni - addig ha csökken is a súlyod annak nagy része izom és víz lesz
2010. máj. 3. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat,de nincsen szükségem kioktatásra.Olyanok válaszát vártam főképp,akik már szembesültek a problémámmal.
2010. máj. 3. 13:32
 8/12 anonim ***** válasza:
Ezek nem kioktatások. Tanácsok, amiket meg kellene fogadnod. Mit nem értesz? Azért nem indul be a fogyásod, mert nem jól csinálod. Étrenden kell változtatni, nem pedig ezektől az alaptalan diétáktól várni a csodát. Plusz mozogni. Ha ennyire nem vagy képes, hogy felfogd amit az arcodba nyomnak, akkor csak magad okolhatod.
2010. máj. 3. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim válasza:
40%
szerintem az étrenv áltoztatás megtörtént,mivel éppen a 90 napos diétát csinálja:Mit nem értessz ezen???Ha nem tudsz válaszolni egy kérdésre akkor inkább ne is szólj hozzá!!!
2010. máj. 3. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
20:34:Igazad van,de a stílussal nem értek egyet,és ahogy látom más sem...Nem fogok magyarázkodni,de ha figyelmesen elolvasod a kérdést,nem életmód tanácsokat kértem.Erről ennyit.
2010. máj. 3. 23:22
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!