Kezdőoldal » Fogyókúrák » 90 napos diéta » Tej csokit lehet vmikor enni...

Tej csokit lehet vmikor enni a 90 napos diétában? És amelyik nap lehet tortát azon a napon milyen tortát?

Figyelt kérdés
Pl. a csokitortából 1-2 szelet az megengedett?
2008. okt. 7. 21:09
 1/7 anonim ***** válasza:
32%

Ez ugye kamukérdés?

Egyébként zsírnapon lehet enni tejcsokit. Akkor, mikor szeletelt zsírt is eszel.

2008. okt. 7. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
44%

(Az előző válaszoló egy tahó- már bocs... de kikivánkozott belőlem.)


Kedves Kérdező!

A 90 napos diétában szénhidrát napon vacsorára 2 sütit vagy 3 gombóc fagyit lehet enni és (kötelezően) egy sor étcsokit. Szerintem mindegy milyen a süti (krémes, Sacher torta stb...). Én a sütiért annyira nem vagyok oda így egyszer szénhidrátnapon süti helyett fél tábla tejcsokit ettem.

EZ volt a kérdésre a válasz, remélem segített a kérdezőnek.


(Lécci legyen már az embereknek annyi IQ-juk hogy ha nem kompetensek egy kérdésben akkor ne irogassanak hülyeséget, durva, sértő dolgokat! Please....)

2008. okt. 7. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
93%
Elvileg szénhidrát napon csak étcsokit szabad enni vacsora urán (egyébként ekkor ehestz tortát is, de azért ahogy előttem is írták nem mindegy, hogy milyet... ne legyen nagyon krémes-habos). Ha nagyon megkívánod a tejcsokit szerintem max. 1-2 kocka ugyaneze a napon belefér még...
2008. okt. 7. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
ha fogyizol, akkor inkább felejtsd el a csokit.
2008. okt. 7. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
35%
Ettől tényleg fogytok? Ne mááááár....
2008. okt. 8. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Én szénhidrát napon nem ettem kötelezően csokit. Általában pár gombóc fagyi vagy egy fél bocis jégkrém volt a vacsim, és nagyon szépen fogytam tőle az ideális súlyomra. Szerintem tortát azért ne egyél, mert az nem csak szénhidrát, hanem van benne nagyobb mennyiségben pl. fehérje (tojás, tej,stb.) és zsiradék (vaj, margarin) is.
2008. okt. 8. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
nagyoon köszönöm!!!sokat segítettek!!
2008. okt. 9. 17:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!