Kezdőoldal » Fogyókúrák » 90 napos diéta » 90en naposat kezdtem el, most...

90en naposat kezdtem el, most vagyok a második szénhidrát napon. Mennyit kell mozognom és milyen gyakorlatokat, hogy elérjem a kívánt testsúlyt? Naponta minimum 20 percet gyalogolok, szombat reggel pedig megyek komdi terembe, mit kellene még tennem?

Figyelt kérdés
2008. okt. 8. 15:36
 1/2 anonim válasza:
semmit sem kell tenned,szerintem az böven eleg amit csinalsz.en 21kg-ot fogytam vele es 1 percet sem tornaztam.csak szigoruan tartsd be a dietat es ha nem vagy ehes akkor csak par falatot egyel.en 25 eves vagyok es a börömmel sincs gond,most vagyok 84 kg 172magas.de tul sokat ne akarj fogyni egyszerre ,lelkileg nem tudod követni magadat.
2008. okt. 17. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
az elöttem lévőnek igaza van de hogy sikeresebb legyen minden 2. nap tornázhatsz nem árt de pontosan be kell tartani
2009. jan. 22. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!