Kezdőoldal » Fogyókúrák » 90 napos diéta » Hogy lehetne lefogyni 70-kg-ró...

Hogy lehetne lefogyni 70-kg-ról 60kg-ra? Már unom a kövérségemet

Figyelt kérdés

2017. márc. 30. 08:35
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
dieta es sport.
2017. márc. 30. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
21%
Ahogy az előző írta. És egy stresszes munkahely is segíthet.
2017. márc. 30. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
kalória deficit.
2017. márc. 30. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim válasza:
Normális étkezéssel és napi 8-10 perc torna, de ha gyorsítani akarod akkor mehetsz futni vagy edzőterembe.
2017. márc. 30. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim válasza:
Diéta és edzőterem !
2017. márc. 30. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
ha a stressztől fogyni lehet én már rég elfogytam volna.
2017. márc. 31. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:
Azt elfelejtettem írni hogy 4-napja műtöttek a jobb lábam eltörése miatt.De már tudok járni
2017. márc. 31. 20:25
 8/17 anonim ***** válasza:
Az nem baj, attól még az étkezésre oda tudsz figyelni. Persze a mozgás is segít de a fogyás úgyis főként a diétától függ. Számold ki pl kalóriabázis.hu-n hogy mennyi kalóriát kéne bevinned fogyáshoz. És próbálj meg minél egészségesebb dolgokat enni. Fehér kenyér helyett teljes kiőrlésű, édesség helyett gyümölcs stb. Cukros italok helyett sok víz. Napi 2-3L
2017. ápr. 1. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
58%
80 százalék étkezés, 20 százalék torna. Ha magadtól nem tudsz jó étrendet összeállítani,kérd dietetikus segítségét
2017. ápr. 1. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim válasza:
Annyit biztosan mondhatok, hogy egészségesen és REÁLISAN lefogyni 10 kilót, 10 hét alatt lehet. *Rendszeres* tornával (minden nap nagyed majd a vég fele fél órát is ) és egy kis diétával. Nem szabad degeszre enned magad és inkább 2-3 óránként egyél egy-egy falatot de akkor is csak ha éhes vagy. Ezen nem azt értem, hogy hagyd ki a főétkezéseket csak azt, hogy inkább egyél többször kevesebbet mint, kevesebbszer többet, és alvás előtt 1-2 órával már ne nagyon egyél. Nálam ez tökéletesen bevált. Minden héten egy kilót fogytam. De nehogy koplaltasd magad mert, akkor a szervezeted is legyengül és bármilyen járvány simán padlóra küld. ( Elnézést, ha kicsit okoskodásnak tűnik nem nagyon tudok máshogy fogalmazni. Ez a rendszer vált be csak nálam.)
2017. ápr. 1. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!