Kezdőoldal » Fogyókúrák » 90 napos diéta » Hogyan fogyjak combomról,...

Hogyan fogyjak combomról, popsimról? Melyek a legegészségesebb diéták? Milyen bevált torna van popsi, comb fogyáshoz? A sok víz ivás tényleg segít?

Figyelt kérdés
Szeretnék fogyni combról,popsiról,illetve szeretném formálni(szexisebbé tenni)őket:)Milyen Jól bevált diéták,tornák vannak ezekre a részekre?:)Ha sok vizet iszom,tényleg gyorsabb lesz az anyagcserém?

2017. máj. 29. 19:16
 1/4 anonim válasza:
100%

A sok folyadék fogyasztása diétától függetlenül nagyon fontos, főleg ha edzel valamit. Így nyáron, javaslom a 3 litert naponta.

A legszebb fenék szerintem az, ami jó izmos, és azon van egy kis zsírréteg.

Javaslom azokat a sportokat, amik tényleg kifullasztanak (kosárlabda, foci, floorball, stb....) De a legegyszerűbb a 4-5-6 km futás naponta. Ezzel lehet a legkönnyebben súlyt szépen leadni (szerintem )

Utána jön az izom építés, erre az otthoni megoldásként a lépcsőzést, fenékgyakorlatokat tudom ajánlani....


Az anyagcsere felgyorsítását lehet hogy elősegíti, ha sok vizet iszol (főleg ha eddig nem tetted) de szerintem az aktív sporttal lehet a legjobban csinálni...


És ebben az egészben persze a legnehezebb rávenni magadat....

2017. máj. 29. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm!:)Ez jól hangzik!:sokan is írták a neten a futást:)Ez tartós fogyást eredményez???:))Továbbra is várom a válaszokat:)Ariana segg??Lehetséges?
2017. máj. 29. 22:56
 3/4 anonim ***** válasza:

Tartós fogyást az eredményez, ha a lefogyás után nem eszed magad túl... De ha életmódot váltasz (amiben benne marad a futás is), akkor sokkal kisebb az esélye a visszahízásnak, mintha ülsz a babérjaidon és folyton eszel, ráadásul a régi stílusban (bár ez van, akinek mindegy, én a szuperlaktató kedvenc étrendemen is bármikor túleszem magam, ha kell. néha akkor is, ha nem kell).

Nem hiszem, hogy az extra víznek sok értelme lenne. Megfelelő mennyiséget pedig úgyis be kell vinni.

2017. máj. 29. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
100%

Futással nem lesz kerek feneked... az inkább szálkásít. A kerek fenék az guggolás, kitörés, súlyzós edzés + fehérjedús diéta. Keress rá a neten ezekre a diétákra, rengeteg van, gyakorlatokat is tudsz találni.

Ez nagyon sokaknak bevált, facebook csoportok is vannak a témában:

[link]

2017. jún. 2. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!