Kezdőoldal » Fogyókúrák » 90 napos diéta » 85-70 kiló alá milyen diétával...

85-70 kiló alá milyen diétával tudok lefogyni? Mert szeretnék le adni vagy 10-15 kilót, de nem tudom, hogy milyen módszerek kénének.170 centi magas vagyok és 12/F vagyok.

Figyelt kérdés
2010. máj. 23. 14:08
 1/8 A kérdező kommentje:

Amit iszok: Cola (kevés cukorral)

ásványvizet akkor ha nincs itthon más

teát viszek az iskolába

Eszek: Amiket anyukám főz

Húsleves, főzelék stb...

(szendvicset néha és azt viszek iskolába (zöltség, párizsi van közte és néha sajt)


Sportal már probáltam le fogyni de nem sikerült :S



5-6 alkalommal eszek



Szeretnék le fogyni 70KG alá egy jó diétával. (Ezeket hagytam ki a kérdésböl) Előre is köszi a válaszokat

2010. máj. 23. 14:18
 2/8 anonim ***** válasza:
ezek szerint közel 100 kg vagy?:-O
2010. máj. 23. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Azt írod, sporttal "próbálkoztál". Egy-két heti idő nem elég, lehet hogy jó pár hónap is eltelik, mire eredményét látsz. Lehet, hogy a súlyod látványosan nem változik, DE a háj lassan elfogy és izom marad a helyén, aminek ugye a "fajsúlya" jóval nagyobb, mint ugyanakkora tömegű zsíré. Nem kell megerőltető dolgokat csinálni, sokat kell gyalogolni, ha tudsz, ússzál. Próbáld megszerezni Schobert Norbi "Ducitréning" című torna DVD-jét, csak félórányi mozgásból áll, de néhány heti használata után a kolléganőm! észrevette, hogy kisebb lett a fenekem!!
2010. máj. 23. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
5 hónapig jártam sportra
2010. máj. 23. 14:35
 5/8 anonim ***** válasza:

12 évesen nem diétázni kell, csak egészségesen étkezni és sportolni. még fejlődésben van a szervezeted, nem tenne jót neki egy megerőltető koplalás. ilyen korban az úszás, foci sokat tud segíteni, a lényeg hogy rendszeresen csináld, és ne add fel 1-2 hét után!

étrendi változtatás: colát felejtsd el, és a súlyprobléma miatt a teát is (vagy maximum cukor nélkül) és figyelj oda arra is, hogy milyen adagú ételeket eszel

2010. máj. 23. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
14:38 szóról szóra ezt írtam volna én is ;)
2010. máj. 23. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
ja és nem sportra kell járni, hanem sportolni kell ;)
2010. máj. 23. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Azért vagy kövér, mert valószínű a szüleid is azok... anyukád tuti. Ő meg azért kövér, mert úgy főz ahogy. Minden jó lisztes, zsíros, cukros... amíg azt eszed, addig reménytelen.
2010. máj. 23. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!