Kezdőoldal » Fogyókúrák » 90 napos diéta » Elhatároztam magam. Velem...

Elhatároztam magam. Velem tartasz? :D

Figyelt kérdés
Elhatároztam h holnaptól fogyózok,azaz a90 napos diétát elkezdem. általában 1-2 nap és fel adom én pedig nem szeretném feladni:// nem tart valaki velem ?: D hogy legyen kinek leirnom h miket ettem az nap. meg ha valaki tartaná bennem a lelket. persze fordítva is :D előre is köszi ((:
2011. máj. 14. 18:44
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Én 1 hete kezdtem el, de nem 90 napos diétát. Rajtam nagy súlyfelesleg van amihez, a 90 napos diéta nem lenne elég. Gondolod akkor írhatsz nyugodtan, szívesen segítek és ösztönözlek. :)
2011. máj. 14. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Nekem írhatsz:) majd visszaírok :D
2011. máj. 14. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
a 90 napos diéta egy nagy baromság. az életmódváltás az, amivel egészségesen tudnál fogyni, és nem is híznál vissza.
2011. máj. 15. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
A 90 napos elmebaj: [link]
2011. máj. 15. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
-.- akkor én elmebeteg vagyok :D
2011. máj. 15. 18:16
 6/13 anonim válasza:

Szia!

Én is egy hete kezdtem fogyózni,de nem a 90 naposat csinálom.(azt nem bírnám végigcsinálni az tuti)Csökkentettem az ételbevitelt,tornázom napi fél órát,és vacsora nagyon minimális.

Ösztönözhetjük egymást!!:)


Kedves Első!Te milyen módszerrel fogyózol,ha meg szabad kérdezni?Nekem is jól jönnének az ötletek!:)Köszi!ÜDV!

2011. máj. 15. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:

utolsónak:

az első válaszoló semmilyen diétát nem követ.csak nem eszik kenyeret cukrot stb... neki 50től kell megszabadulni.(ezt onnan tudom h beszéltem vele) nekem pedig muszály kibírni a 90 naposat. fél év alatt 15kg?! ezt lekell adni minden áron .

2011. máj. 16. 06:05
 8/13 anonim ***** válasza:
58%

fogd már fel hogy egészségtelen! És leépüléshez vezet!

olvasd el inkább a linket és gondolkodj el a saját érdekedben légyszíves!

2011. máj. 16. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Szia én ma kezdtem és blogot vezetek róla,ha gondolod nézd meg :) www.90naposetrend.freeblog.hu
2011. máj. 20. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim válasza:

" A kérdező kommentje:

-.- akkor én elmebeteg vagyok :D"

Ezek szerint igen. Valamint végtelenül buta is, biológiából egy hatalmas karót érdemelnél. De nem baj, ne olvasd el, szólj csak vissza velőseket, ha valaki leírja az igazságot...:) Csináld csak!!!:)

2011. máj. 24. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!