Kezdőoldal » Fogyókúrák » 90 napos diéta » Fogyni szeretnék szerintetek...

Krisztian20pap kérdése:

Fogyni szeretnék szerintetek miket probáljak ki? 20 éves vagyok 75 kg

Figyelt kérdés
2018. jan. 12. 11:42
1 2
 11/16 cidrimaci válasza:
Azt azert jo lenne tudni hogy milyen magas vagy.
2018. jan. 16. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim válasza:
Sportolj.
2018. jan. 17. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim válasza:
Esetleg a REG-ENOR-t próbáld ki!
2018. jan. 18. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:

Fogyókúrát felejtsd el az elején. Haszontalan maximum átmeneti eredménye lesz. Aztán több leszel végül mint a kiindulási súly. Életmódváltás a kulcs. Vannak szerencsés alkatúak és kevésbé szerencsések. El kell fogadni, van aki este is ehet ami belé fér van aki meg nem. Megfelelő étkezés, nem szabad koplalni, hosszú távon hatástalan. Megfelelő mennyiségű folyadék és só bevitel kulcs kérdése!!!! Ja és C vitamin napi 2-3gramm 2000-3000mg ahogy a dobozokon szerepel. Tablettától függ melyiket lehet szedni hosszú távon, de az drága, zacskós aszkorbinsav, bagóért van. Extra kajálások megszüntetése, és este nagy evés beszüntetése. Este jóval kevesebb szénhidrátot szabad bevinni. Ha rossz érzés az üresebb gyomor, akkor folyadékkal kell kitölteni. Tea pl. Vagy víz bele aszkorbinsav. Citromos és bitang jól lehet aludni a sok folyadéktól. Folyadék bevitel bármelyik étkezésnél jó taktika evés előtt és után. Kenyér és pékárú féleségek csökkentése. Reggel mehet, napközben megtűrt, este tilos. Fehér helyett a már közhely, rozsos, és teljes kiőrlésűek. Nem tartalmaz kevesebb szénhidrátot, de lassabban szívódik fel. Átalakul az anyagcsere az új módihoz.

Mozgás! Nagy súllyal futás Tilos! Boka, térd, csípő egy életre tönkremegy pláne betonon mindegy milyen a futócipő. Séta! Nem nagy dolog! Kirándulások! Úszás! Kevés az uszodánk 2x ennyi is kevés volna de ha teheted járj úszni. Nem terheli az ízületeket és nagyon energia igényes. Úszás után kirobbanó formában érzi magát az ember. Fokozatosság itt is, első alkalommal nem fog menni a balatoni táv. Edzés előtt és után enni kell. Előtte szénhidrátot, utána fehérjét! Nem szabad kihagyni! Nem kell sokra gondolni de fontos! A legjobb reggel mindenek előtt. Korán reggel! Egy banán és mehet, utána meg lehet reggelizni rendesen. Ez nem gyors program, de tartós lassú. Ezt pedig egy életen át tartani. Kilengések könnyedén beleférnek nyaraláskor, bulizáskor. Sportnál megnő az energia igény és az étvágy. Ez normális! Nem szabad koplalni hozzá. Más sport vagy mozgás forma is jó ami a súlyhoz illeszkedik. Olyat kell keresni amit tartósan tud az ember csinálni, lelkileg fontos hogy ne égjen ki. Lehet több féle is. Már rendszeres és tartós séta is brutálisan sokat számít. Napi 10-12k lépés. Ilyen 2-5k napi átlag az kevés. tapasztalatból mondtam. 130kg voltam most 93-95kg. 2 év alatt jutottam ide, nem kell sietni mert ruhatárcsere költséges :D napi átlag 3x megyek úszni, van hogy csak 2x jutok el de van hogy minden nap, alkalmanként 1 óra intenzív. Konkrétan napközben falok mint egy éhező. Karácsonykor azért felszalad pár kg de hamar le is megy. Miközben többet eszem mint korábban. Ja igen elmúltam 20 már 2x is :D A súly pedig egyénhez és magassághoz képest fontos. 2M embernél a 75kg Kevés, 140cm nél meg sok.

2018. jan. 19. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
"nincs csodaszer, csak az, hogy kevesebb energiát viszel be a szervezetedbe, mint amit elhasználsz" Sokáig én is ezt vallottam. (Nekem mellesleg sohasem volt szükségem fogyókúrára, de az exemnek mindig ezt mondtam.) Aztán (más okból) megismerkedtem a REG-ENORRAL, valamit a ketogén étrenddel. És egyik jobb, mint a másik!
2018. jan. 19. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 A kérdező kommentje:
170 magass vagyok
2018. jan. 19. 15:56
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!