Kezdőoldal » Fogyókúrák » 90 napos diéta » Ez nem sok reggelire és...

Ez nem sok reggelire és délelőttre? ---->Többi lent.

Figyelt kérdés

1 liter 100% cukornélüli gyümölcslé,és 2 db banán?


Gúnyolódók és ellenzök kíméljenek légyszives!És ne írjanak:)!!!


2010. jún. 15. 09:55
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Ha fogyózol, akkor szerintem nagyon sok, sok gyorsan felszívódó szénhidrát.. ráadásul nem hiszem, hogy sokáig laktatna. Banán teli van cukorral, és a gyümölcslé is, gyümölcscukorral. Inkább ettél volna egy szelet kenyeret, vagy zabpelyhet stb. De nehogy elkezdj koplalni!!A nap hátralevő részében inkább húst, fehérjét egyél. Szénhidrát már megvan szerintem mára. Zöldség, hús, hal, tojás, túró, kefír stb.
2010. jún. 15. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Ja hogy most ez a 90napos kategória.. gyümölcsnapod van?
2010. jún. 15. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:

Nem gyümölcsnapom van, hanem keményítő:S

Akkor ezekszerint elrontottam ezt a napot...

2010. jún. 15. 10:07
 4/13 anonim ***** válasza:
Huhhhh.... ez majdnem 150 gramm szénhidrát, és vagy 600 kalória... értem én, hogy 90 napos, de azért ez fogyókúra, nem? Akkor nem kéne reggelire megenni 2 napnyi szénhidrát-, és fél napi kalóriaszükségletedet... A gyümölcslé még hallásra is borzalom, akkor már kólát is ihatnál, az is cukros víz. A gyümölcsben a ROST a lényeg, a gyümölcshús. Szóval de, ez sok, főleg a gyümölcslé nagyon rossz választás. Egyél inkább almát, epret, dinnyét, vagy őszibarackot, azt is kapni már.
2010. jún. 15. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:

oké :(

Akkor már nem is iszok többet gyümölcslevet

Már régota csinálom ezt a 90naposat, de még nem volt ilyen h bünözzek.

Tettem már fel kérdést h lehet-e inni 100%-os gyümi levet, aztmondták h igen mert ugyan olyan mint a gyümölcs:S

de ezek szerint nem volt igazuk.

2010. jún. 15. 10:18
 6/13 anonim ***** válasza:
Hát néha lehet inni egy-egy pohárral, de literszám nem szabad. Azért sem, mert a szervezet a folyékony dolgoknak nem érzékeli úgy a kalória tartalmát, mintha szilárd étel lenne, úgy érzi, mintha csak vizet innál, pedig ez tele van cukorral. Így nem "számítja bele" a tested a napi bevitelbe, és ugyanolyan éhes leszel utána, mintha csak vizet ittál volna. Ha délelőtt csak gyümölcsöt ehetsz (mert úgy tudom így van), akkor nyers gyümölcs legyen, és banánból inkább csak egyet. És én számolnám a kalóriákat is, vannak nagyon jó kalóriaszámlálók a neten.
2010. jún. 15. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:

oké

köszi a választ:)

2010. jún. 15. 10:28
 8/13 anonim ***** válasza:

Szia!

Igaz h én nem vagyok jártas ilyen fogyókúrákban, de ha már ezt csinálod, akkor ne banánt válassz, abban van a legtöbb cukor úgy tudom:) de ez ez így ránézésre nagyon kevés, sztem gyümilé helyett víz vagy tea, és inkább alma :)

2010. jún. 15. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:

:)

szerintem is.

átváltok almára , meg esetleg narancsra:D

2010. jún. 15. 11:16
 10/13 anonim ***** válasza:
Én vegyesen eszem regelire fél almát,fél körtét,és egy szelet görögdinnyét...és próbálok csak vizet inni,de néha megkívánok egy pohár gyümölcslevet.Olyankor arra is rávárok egy órát,h elemésztődjön.
2010. jún. 15. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!