Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Fogyókúrák » 90 napos diéta

A kérdés

Mennyi kilót lehet maximum fogyni 1-1,5 hónap alatt ha odafigyelek az étkezésre?

Mozgásra nincs időm sajnos , és még az lenne hogy milyen kaját ajánlotok ami laktató , de nem hízlal.

Keress kérdéseket hasonló témákban: fogyókúra, fogyás, 1 hónap

2018. máj. 30. 21:47  Privát üzenet  

A válaszok
Én ha nem mozgok semmit akkor 1 hónap alatt 2-2,5 kilot fogyok úgy, hogy figyelem a kalóriabevitelemet ami 1400 kalória, figyelem a zsír, szénhidrát, fehérje bevitelemet. Ha elmegyek edzésre heti 4x, és minden nap 1 órát gyalogolok akkor havi 4- 4,5 kiló megy le.

A válaszíró 79%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/5Időpont 2018. máj. 30. 22:24 Privát üzenet

Egészségesen heti fél-1 kilót, nagyon kövéreknek mehet több. Mozgás nélkül kis felesleggel viszont ne várj ennyit (lehet, hogy megy koplalás nélkül, kis felesleggel is lehet az embernek nagyobbacska kalóriaigénye, de azért mozgás nélkül ez ritka).

Nincs olyan étel, ami mindenkinek laktató és csak a kalóriatöbblet hizlal. Még ugyanaz az ember is más hozzáállást vehet fel nagyobb és kisebb feleslegnél, pláne ha az életmódváltás hatására megváltozik, hogy mivel lakik jól... De azért egy jó kis fehérjeforrás zöldséggel jó kiindulópont, csak persze ez még általában nem ad elég kalóriát, de az már egyéni, hogy mi az ideális erre a célra, további zöldség, gyümölcs, összetett szénhidrát vagy zsír...

A válaszíró 77%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/5Időpont 2018. máj. 30. 22:28 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

# 3/5Időpont 2018. máj. 31. 21:12 Privát üzenet
Én egy hónao alatt 8 kilót fogytam. Alig ettem, de nem mozogtam.

A válaszíró 58%-ban hasznos válaszokat ad.
# 4/5Időpont 2018. jún. 4. 15:48 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Az igen. Gondolom jót tett az egészségednek.

# 5/5Időpont 2018. jún. 4. 17:48 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Menyit lehet fogyni maximum, egy hónap alatt?
Most akkor mennyit kalóriát egyek naponta maximum, hogyha fogyni szeretnék?
Anorexia? nagyon leakarok fogyni már 1 éve de képtelen vagyok magam rá venni a sportra.3 hónappal ezelőtt elkezdtem magam hánytatni, de le tudtam állni azóta egy nap meg eszek...
Napi maximum 30g szénhidrát mellett hízni, vagy fogyni fogok ha 2000 kalóriát eszek?
1 hónap alatt -6 kg. Hogyan csináljam, ha nem tudok edzeni? Muszáj! 59-ről szeretnék maximum 53-ra fogyni, de ha lehet még az alá is mennék.
1 hónap alatt maximum hány kg-ot lehet fogyni jó létrenddel és rendszeres testmozgással?

Kérdések a Fogyókúrák rovatbólKérdések a 90 napos diéta rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!