Kezdőoldal » Fogyókúrák » 90 napos diéta » Mennyi kilót lehet maximum...

Mennyi kilót lehet maximum fogyni 1-1,5 hónap alatt ha odafigyelek az étkezésre?

Figyelt kérdés
Mozgásra nincs időm sajnos , és még az lenne hogy milyen kaját ajánlotok ami laktató , de nem hízlal.

2018. máj. 30. 21:47
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Én ha nem mozgok semmit akkor 1 hónap alatt 2-2,5 kilot fogyok úgy, hogy figyelem a kalóriabevitelemet ami 1400 kalória, figyelem a zsír, szénhidrát, fehérje bevitelemet. Ha elmegyek edzésre heti 4x, és minden nap 1 órát gyalogolok akkor havi 4- 4,5 kiló megy le.
2018. máj. 30. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Egészségesen heti fél-1 kilót, nagyon kövéreknek mehet több. Mozgás nélkül kis felesleggel viszont ne várj ennyit (lehet, hogy megy koplalás nélkül, kis felesleggel is lehet az embernek nagyobbacska kalóriaigénye, de azért mozgás nélkül ez ritka).


Nincs olyan étel, ami mindenkinek laktató és csak a kalóriatöbblet hizlal. Még ugyanaz az ember is más hozzáállást vehet fel nagyobb és kisebb feleslegnél, pláne ha az életmódváltás hatására megváltozik, hogy mivel lakik jól... De azért egy jó kis fehérjeforrás zöldséggel jó kiindulópont, csak persze ez még általában nem ad elég kalóriát, de az már egyéni, hogy mi az ideális erre a célra, további zöldség, gyümölcs, összetett szénhidrát vagy zsír...

2018. máj. 30. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2018. máj. 31. 21:12
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Én egy hónao alatt 8 kilót fogytam. Alig ettem, de nem mozogtam.
2018. jún. 4. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Az igen. Gondolom jót tett az egészségednek.
2018. jún. 4. 17:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!