Kezdőoldal » Fogyókúrák » 90 napos diéta » Szerintetek lehet eredményes...

Szerintetek lehet eredményes a fogyókurám?

Figyelt kérdés
130 kg vagyok 20 éves nagyon túl sulyos !!eddig soha nem figyeltem oda az étkezésemre midig ősze ettem mindent és rá adásul sokat !el határoztam hogy egy 20 kg le adok és már 1 hete kezdtem! azóta eszek paradicsomot,paprikát,almát,sima párizsit egy kicsit ,és kenyér helyet napi 5-6 zsemlét,zsir égetőként pedig alma ecetet iszom higitva ! és esténként el járok mindig futni 2-3 km t !!!kevesebbet eszem jóval,zőldséget ,gyümolcsot és most sportolok !!szerintetek sokat számit és fogok fogyni ?kőszőnőm a bizalmat !
2010. jún. 18. 23:11
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:

1. A helyesírásod valami felháborító

2. Az sem mindegy, hogy milyen magas vagy ehhez a súlyhoz

3. Az általad leírt nem egy megfelelő, kiegyensúlyozott étrend. És a zsömle tésztája teljesen ugyanaz, mint a kenyéré, ergo te csak azt hiszed, hogy nem eszel kenyeret. Az almaecetet sem értem (nem tudom, mit csinál, de hogy zsírt nem éget, az tuti). Nem kell koplalni, mert akkor minden visszajön rád seperc alatt. Kiegyensúlyozottan, odafigyelve, egészséges mennyiséget egyél, és akkor nem lesznek sem falásrohamaid, sem az említett jojó-effektus.

4. Hogy sportolsz, az jó dolog, csak így tovább, majd később emelheted is a távolságot, de legyen pihenőnap.

2010. jún. 18. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:

1) majdnem tök mindegy milyen magas vagy, és nő vagy férfi, de 130 kg-mal ússzál és sétálj vagy bringázz, de ne fuss, kinyírod a térdízületedet ...


2) az almaecet kinyírja a fogaidat és amúgy se ér szart se


3) az étrend pocsék: a zsömle ugyanúgy kenyérből van amúgy ;) a párizsi szemétből van...hol a főtt étel???


4) háziorvosi kivizsgálás megvolt? nincs egészségügyi oka a túlsúlynak?


5) ha sokat sétálsz a séta alatt lehet olvasni A magyar helyesírás szabályait....

2010. jún. 18. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
Nem lehet eredményes, hiszen nem írtál célt, így el sem tudod érni.
2010. jún. 18. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
40%

leírta hogy 20 kilót akar leadni.

Reggelire ZABpelyhet egyél, mondjuk tejjel, ha nem vagy rá allergiás, az kitart a következő étkezésig, de szerintem az lenne a legjobb, ha a szendvicseket hagynád a fenébe, és innentől fogva a többi étkezésed (reggelin kívül) főtt kaja lenne. Tudom h nehéz lehet átállni a szemét kajáról egy normális étrendre, és nem mondom, hogy te is számolgasd grammra a kajád, mert az fölösleges egy átlagembernek, mindenesetre amit javasolni tudok, az, hogy futás helyett inkább tempós sétát csinálj ( gondolom ennyi túlsúllyal a kondid a béka segge alatt van, szal a sétától is el fogsz kezdeni izzadni, meg fel fog menni a pulzusod), 45-60 percet. Lehet hozzá zenét hallgatni, de pl szobabicajon alacsony fokozaton szintén pulzusemelkedéses állapotban nyomhatod egy órát. Tvzni is lehet stb.

Kaja:

Sok sok zöldség, gyümölcs nem annyira nyerő, bár mehet az elején, de a gyümölcscukor "hízlal". Zöldségekben kevés a szénhidrát, viszont sok a rost, ezért telítettséget biztosít. Husit kellene enned zöldségekkel (csirkemellet pl, vagy halat). Persze sütve, nem rántva, sütőzacskó az jó. Fűszerezni kell. Reggeli tízórai, ebéd, uzsonna, vacsora. plussz még be lehet iktatni egy étkezést, mondjuk vacsi után, lényeg h egész nap enni kell, 6 óra után is:)

Zöldségből sokat ehetsz napi egy kiló is belefér:) Lényeg h csak hét elején felkelés után mérd le magad, és csak azért, hogy tudd viszonyítani a súlycsökkenésed, ami igazából felesleges, a tükör fog dönteni. Heti 1 kilónál több zsírtól nem lehet megszabadulni, ehhez tastrsd magad, mondjuk az elején biztos több fog lemenni, de azért ha 5 kiló megy le az első héten akkor emeld meg a szénhidrátot, egy kajánál zöldség helyett mondjuk főtt krumpli.(ami szintén zöldség persze, de nem erre értettem eddig a zöldséget, hanem pl mexikói keverékre, borsóra, babra, hüvlyesekre, kukoricára, zöldborsóra....szal mindenre, kivéve a krumplit:P)

erre figyelj

2010. jún. 19. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:

Ne egyél kenyeret se zsömlét.

Főzzél helyette rizst.

pl: Rizibizit, zöldborsóval, kukoricával, párolt zöldségekkel, répa darabkákkal, tojásosrizst, és ehetsz barna rizst is, az gyorsítja az emésztést.


Egyél sok fejessalátát, kígyóuborkát, paradicsomot, mandarint, grape-fruitot, narancsot.

2010. jún. 19. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:

Össze tudok neked állítani egy étrendet csak kell hozza, hogy hány cm magas vagy, pontossan hány kg és hány éves.Ja a kor meg a súly meg van....Szóval a magasság kell.

Én 110 ről fogytam le 78 kg ra. Ha érdekel írd meg amit kértem és írd meg azt is, hogy mit szeretnél elérni.

2010. jún. 19. 02:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
Az almaecetről csak annyit, hogy zsírégető hatása van, de csak akkor ha sportolsz is. Tehát csak edzés elött szabad inni belőle és edzeni utána. Csak akkor hat. Önmagában nem ér semmit! Ha önmagában lefogyasztan, akkor mindenki azt inná, még Én is! :D :D Nincs olyan étel, ital ami lefogyaszt!
2010. jún. 19. 02:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:

02:09 nek kőszőnőm ! 180 cm vagyok és egy 20 kilót szeretnék le adni !az étrendet le irhatod mert nem igazán tudok választani hogy mi lenne a tőkéletes !!

egy pár irónak meg anyit ,tisztelet a ki vételnek hogy itt nem a helyes irásrol van szó!!az senkit nem érdekel !

2010. jún. 19. 09:38
 9/16 anonim ***** válasza:
94%

Szia!

Kiszámoltam a testtömegindexed és 40,12. Ez itt már több mint 15 % - ban van a fölösleg, ami már a belső szerveidet is károsítja. Szóval a zsírosodik a máj, szív, stb...

Innentől kezdve komolyan kell venni az étkezést, és az edzést, mert ha nem akkor súlyos következményei lesznek ennek. Itt ez az oldal : [link] itt tudod számolni a testtömegindexed. Ahoz, hogy normális stádiumba kerüljön a szervezeted, ahoz 27,78 körül kell lennie az index értéknek. Ami 90 kg, tehát kb 40 kg-t kell ledolgozzni és nem 20 -at, a normális értékekhez.

Napi 5- ször kell étkezned keveset. Eddig gondolom 3 szor ettél vagy 2 szer sokat, ami nem jó!

Amint föl kelsz egyből enni kell! Tegyük fej 9:00 kor kelsz, akkor fogsz enni. Ez lesz az első. Felfújt rizs(hamlet)-ból 4-et, hozzá 6 tojásfehérje és egy sárgája(rántotta) só nélkül. A só nagyon fontos, hogy ne egyél semmilyen ételhez, mivel az köti a vizet, tehát az neked nem jó.Minden nap kell só, de csak egy csipet! És a csipet, nem nagy csipet, hanem kis csipet.Következő étkezés 11:00 kor. Ajánlanék, hogy vegyél fehérje port, amit turmix formájában tudsz fogyasztani. Ha nincs rá mód akkor 4(hamlet) és 4 szelet pulykasonka. 14:00 rostonsült csirkemell vagy pulykamell vagy hal, rízsel.Só nékül! 16:00 roston sült csirekmell v. pulykamell v. hal párolt zölcséggel. 21:00 spenót vagy sóska 3 főttojás fehérje.

09:00 kor lehet még a fehérje turmix 4 hamlettel, vagy lehet olyan, hogy natur joghurt zabkorpával és csümölcsel.

11:00 kor lehet ugyan úgy turmix+hamlet, vagy kefir 4 hamlet pulykasonka. váltogatni kell minden nap máshogyan.

14:00 kor mindíg rízs és roston sült csirekmell vagy pulykamell vagy hal.

16:00 kor ugyan úgy mindíg rostun sültek csak zöldséggel.

21:00 kor vagy spenót vagy sóska és 3 tojás fehérje vagy saláta, vagy turmix.ezeket is váltogatni kell.

hétfőtől - péntekig így kell enni, majd vasárnap lesz egy olyan nap amikor, 09:00 kor bármit, 11:00 kor ugyan úgy turmix 4 hamlet, 14:00 kor bármit, 16:00 kor párolt zöldséggel roston:..., 21:00 turmix.

A bármi, az a magyar szótárban a bármit jelent, az lehet pizza is vagy dobostorta is. Lényeg hogy csak vasárnap és csak azokban az időpontokban. Ha már lekésted a 09:00 órásit, akkor már késöbb nem ehetsz, hogy bepótold! Ha lekésted akkor lekésted.

Amit nem ehetsz : semmit csak azt amit leírtam! nincs kenyér, semmilyen pékáru, sem cukrozott vizek ala:cola, pepsi,fanta,narancslé,stb.... csak ásványvíz, nincs cukor ala: süti, cukorka, fagyi, semmi. és így tovább. amit leírtam csak azokat.

A cukor, ha éhes vagy és eszel belőle, mondjuk süt formályában vagy nyalóka, teljessen mindegy, akkor a cukor azonnal átalakúl zsírrá. Mivel a szevezet megilyed és azonnal raktározni kezd.Tehát azt nem ajánlom semmi képp sem.Ha ezt így betartod és edzel minden nap, akkor le fogsz fogyni! Elküldök az emailodra ezt az étrendet, ahol össze van állítva h-vas ig. Kinyomtatod és fölragasztod a hűtőre,

melé egy olyan alkatú embert, ahogyan kiakarsz majd nézni és már holnap neki is állhatsz az egészséges életmódhoz.

Sok szerencsét kívánok neked, és tudom, hogy sikerülni fog,mivel mindenki aki ezt betartotta lefogyott.

Üdv.

2010. jún. 19. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
csak kell az email címed is,.
2010. jún. 19. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!