Kezdőoldal » Fogyókúrák » 90 napos diéta » 90 napos alatt melyik nap...

90 napos alatt melyik nap lehet enni töltött paprikát (csak a húsgombócot és a levét), illetve borsó és sóska levest (krumpli nélkül)?

Figyelt kérdés
2010. jún. 21. 12:37
 1/2 anonim ***** válasza:
Gombócot nem lehet,mert az hús és rizs...fehérje és keményítő.Ha kívánod az ízét akkor vagy a parikát eszed a levével keményítő napon,vagy húsgombócot csinálsz tojás segítségével és azt főzöd ki mellette és eszed a levével fehérje napon.Gondolom a családnak kell jól főzni a diéta mellett igaz? :)Borsó és sóska leves készítésében nem vagyok annyira otthon,mert nem szeretem,de keményítő nap az tuti,és habaráshoz,(ha az kell bele) semmi tejtermék,vagy liszt...étkezési keményítőt emlegetnek az okosok,de én még semmihez sem próbáltam. :)
2010. jún. 22. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Igen, a család megköveteli a finom kajákat:) Így fogyjon az ember valahogy... Köszönöm a válaszodat:)
2010. jún. 22. 12:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!