Kezdőoldal » Fogyókúrák » 90 napos diéta » Lenne egy kérdésem:az hogy...

Lenne egy kérdésem:az hogy fogyókúrázzon akinek nincs rá keret? Nálunk itthon nagyrészt kenyér, krumpli, felvágottak vannak, semmi diétás és anyámat nem érdekli a téma meg pénze sincs rá. ő azt tanácsolta ne egyek ha fogyni akarok.

Figyelt kérdés
2009. szept. 7. 09:48
1 2
 1/14 anonim válasza:
100%
Szia mondjuk hogy ha fogyni akarsz és ezek vannak csak otthon akkor nézz utánna hogy mit mikor ehetsz.A kenyér pl hizlal.De mozgáshoz pl nem kell pénz.El tudsz menni futni,vagy biciklizni ezekhez nem kell pénz.Este 6 után már ne egyél csak valami gyümölcsöt.És ne igyál cukros üditőket.helyette vizet.
2009. szept. 7. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim válasza:
100%
És igaza van, nem kell okvetlenül pénz az átgondolt étkezéshez. Egyél kevesebbet, mindig csak kicsivel kevesebbet, mint amit egyébként ennél, mozogj többet, este 6 után semmi, és ha közben ennél valamit egyél gyümölcsöt. Itt az alma, nem is drága, napi 4-5 már olyan jótékony hatással lesz rád, hogy magad is csodálkozni fogsz! Nem a divatot kell utánozni, hanem logikusan végiggondolni a dolgokat! Régen is éltek egészséges emberek, amikor még nem voltak Norbik és hasonlók. Fel a fejjel, meglátod milyen önbizalmat nyújt, ha magad éred el, amit szeretnél!
2009. szept. 7. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
90%
Ekkora butaságot hogy pénz kell a fogyáshoz.. nem a drága fogyókúrás kajáktól meg tornás videóktól leszel vékony hanem a MOZGÁSTÓL és egy ésszerű, mindenki által megvalósítható diéta betartásától. Teljesen mindennapi kaják mellett lehet(és kell) fogyni, ki kell számolni a napi beviteli kalóriát és aszerint megválogatni hogy mit is eszel.
2009. szept. 7. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem az egészséges étkezés sokkal olcsóbb, mint az átlagos. Emlékszem tévében interjúvolták egy asszonyt, aki a 2 dagadt gyerekével együtt épp gyrost tömött magába, és arra, hogy mi van a reformétrenddel, azt válaszolta, hogy hát az nekik drága. Ez így együtt nagyon szánalmas. Zöldségek, gyümölcsök...3 napi gyümölcsöt veszek 400ft-ért kb.
2009. szept. 7. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
63%
Előző vagyok, ja persze, a Norbi féle fasságok, meg hasonlók azok drágák, dehát aki azokat veszi, az meg is érdemli...imádom, amikor kérdezgetik, hogy ezt meg azt a kódút meddig szabad enni.:) Tiszta vicc. Norbi update disznózsír.
2009. szept. 7. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Szerintem is lehet úgy fogyókúrázni,hogy teszem fel nincs rá anyagi keret.Nézz utánna egy kicsit miből mennyit és mikor lehet enni. Mozogj mellette.Persze a Norbi féle dolgokat nem olyannak találták ki mint az előttem szóló.Gondolom még meg sem kóstolta csak fikázza mert ma ez a trend.Aki tud vmit az mind hülye és szánalmas.
2009. szept. 7. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
köszönöm mindenkinek aki segiteni próbált..:)
2009. szept. 7. 17:43
 8/14 anonim ***** válasza:
Nagyon igazad van abban, hogy a Norbi-féle dolgokat nem nekem találták ki. Azt bizony azoknak találták ki, aki nem képesek maguknak egy rendes étrendet összeállítani, nem képesek eldönteni mit lehet enni és mit nem, helyette készhez kapnak valamit, ami mind árban mind minőségben mögötte van annak, amit az ember magától hozza össze. Az azoknak jó tényleg, akik ehhez hülyék, de pénzük van, végülis a semmitől jobb. Én inkább megmaradok az önművelésnél és a józan észnél. Ja és a kóstolás...remélem ezzel nem az ízükre céloztál, ugyanis a mai világ nézőpontjával ellentétben, annak igen hátul kéne elhelyezkednie az elvárások listáján, helyette inkább a tápértéket, minőséget, összetételt kellene figyelni...
2009. szept. 7. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

Mindenki úgy fogyózik ahogy szeretne ami neki bejön. Nem pénz kérdése.Szerintem odafigyeléssel és kitartással bármit el lehet érni.Viszont kedves előttem válaszoló ne gondold azt, hogy azért mert te nem eszel

olyan kajákat a másik még azért szerintem megeszi.Miért kell mindig velük foglalkozni.Ha neked nem jó az ő módszerük ne figyelj rá. Érdekes se a tornájuk nem jó se a módszereik se a kajáik.Kérdezem én akkor itt Mo-n ki a jó, vagy mi a jó?

2009. szept. 7. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Elmúltam már 30éves és bizony én is igen keményen megküzdöttem annak idején, hogy lefaragjak magamról 18 kg.De sikerült, megcsináltam.Igaz nehezen indult de aztán hozzászoktam úgy a kevesebb ételhez mint a sok mozgáshoz.Nekem se volt olyan dolog ami kimondottan fogyókúrás lett volna és még kazettám meg dvd-m se volt és mégis tudtam mozogni.Szerencsére a mai napig tartom a súlyom ugyanis megtanultam az évek során mit lehet és mit nem.A mai világban meg már annyi az információ, hogy simán képes vagy összerakni egy jó kis diétát.
2009. szept. 7. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!