Kezdőoldal » Fogyókúrák » 90 napos diéta » Keményítő napon valóban lehet...

Keményítő napon valóban lehet sült krumlit enni? Ezt olvastam a 90 napos mintaétrendbe, de én úgy gondolom, hogy szreintem nem igazán. Jobb apl. a főtt krumpli.

Figyelt kérdés
2009. márc. 27. 09:09
 1/5 anonim válasza:
100%
lehet persze. én is ettem jó sósan kechuppal :D pedig azt hinné az ember hogy nemjó. lehet a keményítő nap is jó :)
2009. márc. 27. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
100%

Nem ismerem a 90 napos diétát,csak hallottam róla,de azt

tudom ,mert tanultam élelmiszer ismeretet,hogy a burgonya

keményítő tartalma fajtánként 13-27% között van.Ezért

lehet enni gondolom,de tényleg ne sütve mert a felszívott

olaj plusz kalória.

2009. márc. 27. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Szia! Simán ehetsz, én is szoktam. Csak épp nem olajban sütöm ki, hanem a sütőben, zsíradék nélkül. És ugyanolyan finom, ha nem jobb. Bármilyen fagyasztott hasábburgonya megteszi, én a sütés előtt még szoktam rá szórni gyros fűszerkeveréket. Igazán fini lesz tőle. :)
2009. márc. 27. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
tényleg lehet ezt olaj nélül a sütöben??? ez jó lenne mert a kedvencem a sült krumpli de nem ég oda?:D
2009. márc. 27. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Tényleg lehet, nekem még nem égett oda. A tepsi alján esetleg elkenhetsz egy kis olajat papírtörlővel (biztos, ami biztos alapon)
2009. márc. 28. 01:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!