Kezdőoldal » Fogyókúrák » 90 napos diéta » 154 cm vagyok es 46 kg, de...

154 cm vagyok es 46 kg, de szeretnék 38 lenni. Belekezdhetek a 90 naposba?

Figyelt kérdés
2007. dec. 6. 13:47
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Azt csinálsz, amit akarsz, de, gondolom, azt Te is tudod, hogy már 46 kiló is kevés, 38 meg egyenesen alultáplált. Úgy fogsz kinézni, mint egy éhező etióp, és az csúnya!
2007. dec. 6. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Igazából nem értem miért akarsz 38 kg lenni, a kóros soványság egészségtelen és a jelenlegi súlyod a magasságodhoz pont megfelelő. Nem írtad, hogy hány éves vagy, de szerintem a 38 kg legfejjebb egy 10 - 12 éves gyreknek megfelelő súly..
2007. dec. 6. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%

Már ne haragudj,hogy ezt írom,de ez ma´r beteges.A 46kg is kevés,de fogjuk rá,hogy jó.

Ha lefogynál 38kg-ra,egyszerüen nem lenne ele´g ásványianyag,és vitamin a szervezetedben.Nem tudom,hogy hány éves lehetsz,de gondolom,hogy tinédzser.

Ha szeretnél egészse´gesen élni,és a késöbbiekben gyermeket szülni,minden hormon probléma ne´lkül,akor hagyj fel az ilyen gondolkodással.

A fogyókúra helyett elégedj meg a sújoddal,biztosan jól ne´zel ki,hejette járj el kocogni,vagy más sportot,és egyél egészségegsen.

2007. dec. 7. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
ez beteges ne fogyj le!%
2007. dec. 7. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

En 152cm vagyok es vagy 73 kg....Leadtam tobb mint 10 kg-t a 90napossal tavasszal de ugy 3 honap alatt mind visszaszivargot...

Kedves en nagyon szeretnek 46 kg lenni!!!!!!!!

...es egy dekaval sem kevesebb.

2007. dec. 8. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Az interneten több helyen is találhatsz BMI ( testtömeg) kalkulátort..Kiszámíthatod az ideális testsúlyod.Neked a 46 kg is kevés már.Szerintem ne fogyj le! Ha esetleg mégis úgy érzed hogy túlsúlyos vagy, beszéld ezt meg egy orvossal, hogy ajánlja -e a további súlycsökkenést. Hidd el nem éri meg tönkre tenni a szervezeted azért, mert most ez a divat.
2007. dec. 8. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Szia! Mindig szerettem volna érteni, hogy egy már amúgy is kifejezetten vékony lány miért szeretne csontváz soványságúra fogyni. Dícséretes a fogyókúra annak akinek tényleg súlyproblémái vannak, és az egészsége függ attól, hogy leadjon néhány kilót. De az esetedben nem dícséretes, hanem beteges. És hidd el a fiúknak se jön ha ha egy lányon a csontjám kívül kizárólag bőr van. Abban a 38 kg-ban benne kellene lennie az egész csontozatodnak, a belső szerveidnek, ezen felül még szerinted férne hús is ebbe a súlyba? Lennének például melleid? Nem nagyon... Szerintem gondolkozz el, és ne akarj mindenáron xs-es méreteket hordani, mert az a menő (bár szerintem már így is azt hordasz és az xxs-est, meg az xxxs-est még nem találták ki...)Legyen eszed, és ne kezdj diétába!!!
2007. dec. 8. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Ismersz olyan férfiakat, akiknek tetszik , "bejön" egy 38 kilós nőnemű múmmia? Ha igen, akkor hajrá!
2007. dec. 9. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon gáz vagy! Én 156 cm vagyok, szóval tudom, hogy nem éppen magas vagy, és én vagyok 52 kg, ami szerintem normális. Még a 46 is kevés, nem hogy a 38! Ebbe bele is halhatsz.

Vagy úgy akarsz járni, hogy miközben dug egy pasi, a hasad folyamatosan felemelkedik majd minden egyes lökésénél.

Ez már undorító!

Sajnállak nagyon. Beteg vagy.

2007. dec. 9. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim válasza:
Hát én pont igy voltam 154cm, 38kg!!! Igaz vakbél miatt! Elhiheted nem egy szép látvány mikor az összes csontodat megtudod számolni!!! Ha te igy éreznéd jol magad légyszives menj orvoshoz!!! És szerinted van pasi is akinek ez bejönne??? Nem hinném!
2007. dec. 12. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!