Kezdőoldal » Fogyókúrák » 90 napos diéta » 154 cm vagyok es 46 kg, de...

154 cm vagyok es 46 kg, de szeretnék 38 lenni. Belekezdhetek a 90 naposba?

Figyelt kérdés
2007. dec. 6. 13:47
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

Szerintem már most hagyd meg végrendeletben, milyen temetést, koszorút, koporsót szeretnél majd magadnak. Mire eléred a 38-at, vészesen közel kerülsz kívánságaid teljeseüléséhez. Bár aligha hiszem, hogy sok örömed telhet benne.


Szüleid mit szólnak ehhez???


Azt ezek után már el se merem mesélni neked, hogy én a 170-es magasságomhoz 140 kilósan mentem be a kórházba a második gyerekemet szülni. A kicsilány 4 kilósan született, azóta is imád enni, anyja lánya ;)

2007. dec. 13. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim válasza:
55%
én 163 vagyok és 50kg és a családom mindig azzal szekál h jolenne legogynom(14 vagyok) (bár a nővérem az csontsovány) szal foggyjál le csak a saját érdekedben mondom...mert szem duci vagy
2010. aug. 23. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Utolsó, orvos neked is, te még betegebb vagy, mint a kérdező...
2010. szept. 10. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!