Kezdőoldal » Fogyókúrák » 90 napos diéta » Ha esténként torna gyakorlatok...

Ha esténként torna gyakorlatokat csinálok, kb 30 percig és nem annyira izzadok attol még használ vmit?

Figyelt kérdés
Jah és kb 1 oan 20 percig még használok szauna övet is !!(torna után)
2008. nov. 12. 19:45
 1/9 anonim ***** válasza:
52%
A pulzusod legyen 110-130 kozott es legalabb 45 percig csinald.
2008. nov. 12. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
akkor magyarán ahogy edig csinálom az nem ér semmit
2008. nov. 12. 20:19
 3/9 anonim ***** válasza:
2008. nov. 12. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Hogyne érne, én is így fogytam le 10 kg-ot!!! Sokan mondják ezt a hülyeséget, hogy legalább ennyi vagy annyi időt kell tornázni. Szerintetek ha naponta 20 percet fut, vagy ehelyett 20 percet ül, melyik a hatásosabb? Hát persze hogy a futás, tehát a 20 perc sem semmi, az is ér valamit. Egyébként egy idő után már a 30 perc úgyis könnyű lesz a szervezetednek, és többre fogsz vágyni.Csak szépen lassan haladj, nem kell rögtön élsportolónak lenned. Sok sikert! ili
2008. nov. 12. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
96%

Igen, sokan írják, hogy 25 perc után kezdi égetni a szervezet a kalóriát, na ez egy nagy marhaság, összekeverik a szezont a fazonnal!

A szerbezet működéséhez folyamatos energia kel, vagyis álandóan kalóriát éget a szervezet, csupán az a lényeg, ha valaki fogyni akar, kevesebb kalóriát vigyen be naponta, mint amennyit felhasznál. Ezt a "negatív" egyenleget pedig a mozgás , sport megkönnyíti.

2008. nov. 12. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon sokat jelent és nem kell feltétlenül izzadni,ahhoz,hogy kalóriát égess!A mozgás csak elősegíti a fogyást.Csak ne hagyd abba és légy kitartó!!!Üdv:Sz
2008. nov. 13. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

A mozgás hatására a kalória egyből el kezd égni, mivel ez maga az energia, ami a szervezeetet működteti. Egysébként nem tudom mire gondolsz a kérdésben, mire használ a 30 perc??? Mert nem írod, hogy mit akarsz elérni. Pl. fogyás, izmosodás, vagy 'éppencsak' ízület/izom/ín karbantartás.

De a lényeg: evés ==> energia bevitel, mozgás ==> energia kiadás.

Egyébként fura, de nemrég olvastam, hogy ahhoz, hogy pusztán stabilan egyenesen álljon az ember már ahhoz több mint 300 különböző izmát használja.

2008. nov. 13. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
utcsó válaszadónak ...fogyni szeretnék!!
2008. nov. 13. 13:51
 9/9 anonim ***** válasza:
39%
mivel a fogyokuras részen kérdezte igy rohadt nehéz hogy mit akar!
2008. nov. 13. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!