Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Milyen torna gyakorlatokat...

Milyen torna gyakorlatokat csináljak hogy leggyorsabban fogyjak le?

Figyelt kérdés
1 napja kezdtem el a fogyókúrázást, felüléseket,gugolást,láb edzést csináltam, megy négy ütemüeket. azmelett csak barackot ettem, és vizet ittam.
2011. aug. 16. 10:31
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

"azmelett csak barackot ettem, és vizet ittam"


Ez a legnagyobb marhaság, amit el tudtál követni.

2011. aug. 16. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

az edzésed jó lenne, ha felülés mellet hátaznál is, súlyzós edzés is beleférne, komplexebben (és több energiát égetne) pl. küzdősportok mozgatnának meg.


a kajád viszont piszok sz.ar. kiegészítésnek jó a gyümölcs, és vizet is inni kell, de hiányzik a minőségi szénhidrát, a fehérje és a zsír (3 makronutriens közül gyakorlatilag 3 hiányzik!!).


így hiába edzel, ami hozzáértés nélkül megint csak nem feltétlen jó hatásfokú, megfelelő hús (de legalábbis fehérje) bevitel nélkül mindenképp izomvesztésed lesz zsír helyett, pláne ha az edzésed sem elég jó.

2011. aug. 18. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
100%
barackot ettem és vizet ittam elég rossz dolog! ha nem eszel könnyen jo-jo efektusba esel és a dupláját thízod vissza
2011. aug. 18. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
Torna helyett inkább futást javasolnék, sokkal hatásosabb:)
2011. aug. 18. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
felülés, láb edzés teljes edzés része lehet, megfelelő intenzitással végezve fogyáskor tarthatod hasonló gyakorlatokkal az izmodat. simán futással azért kevésbé..
2011. aug. 18. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:

Hát....tényleg nagy baromság hogy nem eszel rendesen. Körítésnek tényleg jó hogy sok gyümölcsöt eszel AZ sose baj. Viszont hanyagolni kell a túl zsíros, vagy magas cukor tartalmú kajákat. pl: Cola, hamburger, vagy gyors kaja....

Torna gyakorlat az jó, de legalább egy napi futást is be kellene iktatni.

2013. márc. 17. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!