Kezdőoldal » Fogyókúrák » Atkins diéta » Ha fokozatosan adok le 30...

Ha fokozatosan adok le 30 kg-t, szépen vissza fog húzódni a bőröm?

Figyelt kérdés
... és a striákkal mi lesz? tapasztalatok?
2010. aug. 4. 10:31
 1/8 anonim ***** válasza:
Szerintem kortól is függ. Én amúgy 19 vagyok, január óta adtam le 10 kg-t, de nem húzódott vissza a bőröm :-( Ilyen az élet. Egyébként alkati dolog, hogy kinek mennyire rugalmasak a kötőszövetei, igyál sok vizet mindenképpen és sportolj. Nekem striáim csak néhol vannak, egy-két fehér vonal, de csak fényben látszik, hát azok ugyanolyanok, mint eddig voltak. De mondom, nekem nem szűkült a bőröm egyáltalán, szóval a nem nagy csoda, hogy a striáim se változtak semmit.
2010. aug. 4. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
nem, te leszel az új batman!
2010. aug. 4. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
felejtsd el
2010. aug. 4. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
nem, ajánlanám neked a discovery travel and living műsorán a zsírdoktorokat, itt láthatod hogy sajnos nem
2010. aug. 4. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

striák ott maradnak, de a bőr azért szerintem visszahúzódhat. nem tudom, mennyi kg felesleg van rajtad, de gondolom nincs 50-60kg, így a hasad sem csapdossa a térdedet, és nem fog úgy lelógni a bőr, ha lefogysz. (bár nem tudom, honnan szeretnéd pontosan, hogy visszahúzodjon a bőr...)

persze az egész függ attól is, hogy hány éves vagy.


unakatesóm (fiú) 2 év alatt fogyott 40kg-t. ennek most már lassan 2 éve. a hasán a bőr még egy picit lóg (inkább ráncosabb ott, úgy mondanám), de mióta jár gyúrni és állandóan sportol, már elég szép lett neki a korábbiakhoz képest. szóval én azt mondom, hogy kortól és alkattól is függ, de nem lehetetlen.

2010. aug. 4. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
30 kg felesleggel, járj el úszni min heti 3szor és szaunázni, egyél sok gyümölcsöt és igyál sok vizet és akkor szépen visszamegy a bőröd...de biztosítsd be magad és kérj orvosi segítséget is, mert akkor tb-re is megcsinálják a plasztikát
2010. aug. 4. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Én 27-et fogytam, nem is olyan lassan, fél év alatt.

A bőrömnek semmi baja. Egyedül a felkarom alján tudom kicsit megcsípni a bőrt, de az sem vészes. Nem mondaná senki a bőröm alapján, hogy közel 30kg-t adtam le. Mondjuk fiatal vagyok, 20 éves, nem tudom te mennyi vagy.Embere válogatja, látod van akinek 10kg is meglátszik.

Mindenképp törekedj azért a lassú fogyásra, és sokat sportolj. Striák viszont vannak nekem is, de az meg ugye a hízás eredménye volt, nem a fogyásé. A fogyás után nekem konkrétan semmi nem történt, ugyanolyanok, mint kövéren. Eltünni sose fog, mert a kötőszövet megrepedt. De legalább fehérek, így nem olyan feltünő.

2010. aug. 4. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Tudor84 ***** válasza:

Amikor 3éve elösszőr sokat fogytam egy hónap alatt leadtam 20kg-ot, már tudom, hogy túl agresszív diétáét csináltam, de a bőrömnök semmi baja nem lett, mivel sportoltam a diéta közben. Persze többet szedtem vissza, de most ismét jó úton haladok 20kg-nál járok csak lassabban. Viszont a bűr visszahúzódása egyéni dolog, valakinek igen valakinek nem olyan gyors, de mindenkinek alkalmaszkodik a bőre, csak soprtolj közben különben tényleg lötyögni fog.

Nem tudom ki találta ki ezt a hülyeséget a Gyümölcs+sok folyadék kombinációjáról, de ha lenne topik a rák ellenszeréről oda is leírná, pedig akkora baromság.... csak jól összefosod magad, és baromi sok felesleges cukrot viszel be a szervezetbe.

A bőröd feszességét csak sportal tudod megőrizni vagy nagyon sok mozgásall, túrázással, gyaloglással...

Nos a stria nekem is gondot okoz, de fogadd el magad, mert plasztika nélkül sosem fog eltűnni, csak elhalványúlnak!

2010. aug. 25. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!