Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » 40-45 kilo minusz,15/F:...

40-45 kilo minusz,15/F: Vissza fog huzodni a borom?

Figyelt kérdés
A celsulybol mar 20-at leadtam, de felek hogy a borom nem fog visszahuzodni. Sokan irtak hogy aki fiatal annak meg visszahuzodik a bore, de en felek hogy nem. Ha igy lesz akkor mit lehet csinalni a muteten kivul? Hallottam mar masszazsrol meg kremekrol stb. Tapasztalatok?
2010. szept. 7. 23:19
 1/8 Harrr ***** válasza:

Műtéten kívül semmit. Hidd el. -50 kilónál is visszahúzódhat, alkat kérdése, de ha egy komoly kis "bőrkötényed" van, két dolgot tehetsz:


Hordod esőkabátnak


Elmész orvoshoz


Elvileg, de csak ELVILEG, ha most elmennél egy állapotfelmérésre a háziorvosodhoz, és vele konzultálnál, majd lefogynál 30-40 kilót, akkor a TB támogatná a bőröd rendbehozását. De erre nem vennék mérget.Mell kisebbitő műtét is van TB-re, ez miért ne lehetne? :D



Ha a műtétet választod, annyit jó, ha tudsz, hogy nem szabad visszahíznod semmiképp sem. A bőröd azt már nem tudja úgy követni. Meg ki a fene akar újra dagadt lenni? :P

2010. szept. 7. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Ha lassan adod le és mozogsz, hogy izom is legyen, tán nem lesz vészes. Aki hirtelen fogy le, azzal inkább fordul ez elő.De ha mégis "esőkabátod" marad, járj utána a műtéteknek!
2010. szept. 7. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
koszi a valaszokat. A 20 kilot kicsivel tobb mint 6 honap alatt fogytam le. Most kicsit belassult a fogyas. Persze, hogy nem szeretnek vissza hizni. :)
2010. szept. 8. 00:18
 4/8 anonim válasza:

Ha lassan fogysz, akkor vissza fog huzodni a borod ne aggodj.

Egyik ismerosom 120kg-rol fogyott le. Jelenleg 73kg, es nem mondom, hogy feszes a bore, de nagyon szepen visszahuzodott neki.

2010. szept. 8. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
Ja, es mindezt 2ev alatt
2010. szept. 8. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Az szep teljesitmeny, gratulalok neki :).

En 130 rol indultam, most 109 nel tartok.

A cel pedig olyan 85-90 lenne.

2010. szept. 8. 08:02
 7/8 anonim ***** válasza:

MASSZIROZAS!!!


Nagyon fontos!


Ha lehetseges A-E vitamint szedni, nagyon sok friss s.repa fogyasztasa, es naponta alma, citrom, narancs stb.

a C vit. miatt.

A masszirozashoz lehet oliva, vagy mandula, vagy dirrekt keszen megvasarolni az olajat!

A fenti vitaminok a borert felelos vitaminok, es nagyon fontos, a zoldsegek fogyasztasa is lehetne friss, mivel

az meg vitamindus!

2010. szept. 8. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Massz. olaj!


Aloazsele /friss/ + mandula olaj vagy oliva olaj.

Ezt En hasznaltam es csodalatos lett a borom.


Viszont az "Ilcsi" kozmetikaban is lehet megvasarolni nagyon jo massz. kremeket pl., azokat nezd meg feltetlen,

mivel elfogadhato az ar, es nagyon hatasos!

2010. szept. 8. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!