Kezdőoldal » Fogyókúrák » Atkins diéta » Miért reszeketek az Atkins...

Miért reszeketek az Atkins harmadik napján?

Figyelt kérdés
Már kétszer is nekifogtam, de abba kellett hagyjam mert a haramik éjjel nem aludtam szinte semmit, hányingerem volt, felkeltem, s nagy remegés fogott el, reszkettem s éreztem h esek össze, majd ettem egy kis csokit és jobban éreztem magam. Miért van ez?
2010. aug. 31. 13:27
 1/5 anonim ***** válasza:
nem tudom miből áll az atkins,de szerintem te is rájöttél,hogy kevés a tápanyag........hülye kérdés
2010. aug. 31. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Mert az Atkins diéta agyatlanság... mi az, hogy nem lehet túrót enni diéta alatt... haggyámá! Nem lenne egyszerűbb saját magadnak egy neked megfelelő személyre szabott diétát összedobni?
2010. aug. 31. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:

Nagyon kevés szénhidrátot vittél be. Egy egészséges felnőtt szervezetnek, legalább 200gr. szénhidrátra van szüksége egy nap. Bár ez a mennyiség is többnyire csak cukorbetegek diétájában van. Az Atkins diéta okozta szénhidrát hiánytól akár annyira leeshet a cukrod, hogy hypoglycaemia is kialakulhat.

Enyhe:Reszketés,sápadtságverejtékezés,szívdobogásérzet,az ajkak zsibbadása, forróság vagy hideg érzete

Mérsékelt:Ingerlékenység,irracionális/agresszív viselkedés,gyengeség

Súlyos:

Homályos látás,zavarodottság,esetlenség,részegséghez hasonló viselkedés,álmosság,eszméletvesztés/ájulás

A csokiban volt szénhidrát. Ezért lettél jobban tőle. Legalább naponta ötször fogyassz valamennyi szénhidrátot is!

2010. aug. 31. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Drasztikus volt a szénhidrát csökkentés vagy valamit rosszul csinálhattál.Próbáld meg fokozatosan csökkenteni a ch-t,heti bontásban.És igen,estére a túró volna a legjobb.
2010. aug. 31. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Az atkins alapja a szénhidrátmegvonás. Ez kimeríti a test glikogénraktárait, és ezután beindul a ketózis, amikor a test a zsírokat (testzsírt) használja fel energiának.


Ahhoz, hogy a ketótis beinduljon, kb 3-4 nap kell. a rosszulléted oka az alacsony vércukor. ez hozzátartozik ehhez a diétához, én zombiszakasznak hívom, mert olyan enervált az ember ilyenkor, akár egy zombi. egy nap alatt elmúlik. ki kell bírni és kész. Ha beindul a ketózis, jobban leszel.


Jól elcseszted a csokievéssel, hiába szenvedtél. Ráadásul igy jobban jojózik az ember.

2010. nov. 20. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!