Kezdőoldal » Fogyókúrák » Atkins diéta » 14/l vagyok 163cm vok és...

14/l vagyok 163cm vok és 59kg. Elszeretném kezdeni az atkins diétát de nemtudom h ennek mi is a menete? Hogyan csinálljam? és mennyi idő mulva kezdek el fogyni?

Figyelt kérdés
2010. aug. 31. 19:56
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
78%
csak nyugodtan, ha tönkre akarod tenni a tested és az egészséged egy életre..., de jobb lenne, ha ennél normálisan és elkezdenél mondjuk futni ;)
2010. aug. 31. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 jujube válasza:
100%

jobb lenne, ha elkezdenel egeszsegesen enni, sok nyers zoldseg, gyumolcs, fozelekfelek, magok, csirak, keves zsiros kaja... felesleges cukros, mint suti, kola, popcorn, chips, egyebek, azt hagyd el.

es edzzel mellette, vagy sportolj heti 3szor valamit amit szeretsz..

fiatal vagy meg, hogy drasztikus fogyokuraba kezdjel..

:)

2010. aug. 31. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
72%
én az utolsó válaszát támogatom, és ha nem szeretsz mozogni xard csak le, igazábol anélkül is fogysz h futkorásznál, sétálj, nem megeröltető, és ha bnövel pasiddal mész még jo is.
2010. aug. 31. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim válasza:
91%

pro primo, el vagy te egyáltalán hízva, nem vagy véletlenül teljesen normális testalkatú?

Pro secundo, ahogy nősz, még fogsz fogyni, ÉS MÉG FELESLEGES ELKEZDENI.

ha valamit nagyon akarsz, ne egyél sok kenyeret, szénhidrátot.

2010. aug. 31. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%
Gyere inkább a karjaimba :D 16F
2010. aug. 31. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
68%

Én is 14l vagyok.

12 éves korom óta vannak evészavaraim.

Olvastam erről a diétáról...ez már nagyon közel van valamilyen betegséghez... , hidd el nagyon könnyen áteshetsz a ló túloldalára főleg ha vannak rá hajlamaid, és onnantól már nincs visszaút, nem hinném, hogy valaha is teljesen rendbe lehet jönni...

2010. aug. 31. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem 14 évesen nem kellene ilyen diétát csinálnod. Még bőven tudsz testmozgással és helyes táplákozással javítani az alakodon. Elég ha sok zöldséget/gyümölcsöt és nem zsíros kajákat eszel. Biztos van a suliban sportlehetőség, vagy edzőterembe is járhatsz ahol szakember segít.

Még rengeteget fog alakulni a tested, ez még korántsem a végleges állapota.

14-15 évesen hagytam abba a heti 4 edzéssel járó kosárlabdázást és 1 év alatt felszedtem majdnem 10 kilót. 18 éves koromban meg teljesen magamtól leadtam, nem kellett koplalni.

2010. aug. 31. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:
De nemarrol van szó h kövér vagyok vagy ilyesmi mert a srácok eléggé nyomulnak.bár nekem egyik se jön be de lényegtelen.szal én nem érzem magam jól a testembe.
2010. szept. 1. 17:48
 9/17 anonim válasza:

Ha magaddal nem vagy megelégedve, azon kéne változtatni.

Ilyen mondvacsinált idióta diétákba meg ne kezdj fejlődésben lévő szervezettel (és amúgy sem)

Főleg mivel elv. kövér sem vagy..

2010. szept. 3. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:
megoldás megtaláálvaxD:nem eszem olyan ételeket amiben vab szénhidrát emelett naponta futok 6km.t.és pár napja keztem el és 2kg már leadtam:D
2010. szept. 3. 19:48
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!