Kezdőoldal » Fogyókúrák » Atkins diéta » Mennyit lehet fogyni az...

Mennyit lehet fogyni az Atkins diétával és mennyi idő alatt?

Figyelt kérdés
Én most szeretném elkezdeni, kb 40 kilót kellene fogynom. Jelenleg 95 kiló vagyok 169 centihez... A sikersztorik jó motivációk lehetnek a frissen kezdőknek.
2008. szept. 7. 12:41
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Az Atkins diétához csak úgy kezdj hozzá,ha már elolvastál róla mindent...Nem ez a legszuperebb diéta szerintem,de ha mindenképpen ragaszkodsz hozzá,hajrá!Hogy mennyit fogsz fogyni,az attól függ,hogy mennyit mozogsz mellette,milyen mennyiségű ételt fogyasztasz.A fogyás periodikus is ráadásul.Az elején beindul,majd akár hetekig is stagnálhat,majd újraindul.
2008. szept. 7. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
100%
ha betartod, amit irtak a diétáról (www.hoxa.hu) akkor rengeteget tudsz majd fogyni.. én fél év alatt 20 kilót fogytam.. eleinte lement 2 hét alatt 8 kiló, s aztán csökkent a fogyás üteme, majd leállt. de ez csak a 3. hónapban volt. Na ez volt a legnehezebb, de ha kitartó vagy, és tovább folytatod, akkor ismét elindul, és olvadnak le rólad a kilók.. aztán térj át a south beach diétára, hogy ne hizz vissza.. sok sikert és kitarás!!! a diéta első 7 napja a legdurvább, ha azon túl vagy, már végig tudod majd csinálni!!
2008. szept. 7. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!