Kezdőoldal » Fogyókúrák » Atkins diéta » Melyik rizs alacsony glikémiás...

Melyik rizs alacsony glikémiás indexű? Hol lehet ilyet kapni?

Figyelt kérdés
A barna rizs és a vadrizs kizárva, mert azt nem eszi meg a férjem. Most rizsdiétába kezdett, de sztem a normál rizs könnyen felszívódó szénhidrát. Én kölest eszem, ami sztem nagyon jó, de ő azt már megunta (egyszer kölesdiétával fogyott le). A gerslinek milyen a GI-e?
2010. szept. 22. 08:55
 1/3 anonim válasza:
A köles és barna rizs sem lenne ehető (gondolom a Paleolit étrenddel kapcsolatosan kérdezed). A kölest abszolút nem lehetne enni.Már nem tudom, hogy a GI miatt vagy mi miatt, de Szendi Gábor írta.
2010. szept. 22. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Csak a barna rizsnek alacsony a GI-je. A fehér rizs attól fehér, amitől a liszt, lehántják róla az értékes dolgokat.

A bulgur nagyon finom, de NEM rizs, ahogy a köles sem.


A paleolitról már megmondták, hogy baromság, ugyanis régészek szerint (ők azért mégis kompetensebbek a témában, mint SZ.G.) SEMMIT nem tudunk sem a paleolit korról, sem az akkori táplálkozásról.


De szerintem a kérdező nem ezért kérdezte, hanem mert vannak ezek a szar egyoldalú diéták. Kedves kérdező, ha a férjed "egyszer" már lefogyott, akkor most miért kell újra fogynia? Csak nem visszahízta? Na ennyit érnek ezek a diéták.

Ha szereted és jót akarsz neki, inkább ráveszed az egészséges kiegyensúlyozott táplálkozásra, hiszen hosszú távon és egészséges emberként van szükségetek egymásra.

2010. szept. 22. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Rizs diéta?Az ch,hogy lehet azzal diétázni?A minimális ch-t be lehet vinni rizsből az,mindegy milyen.

És ezt férfi létére csinálja,az tényleg döbbenetes:).

2010. szept. 22. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!