Kezdőoldal » Fogyókúrák » Atkins diéta » Mennyit fogytál? Van olyan...

Mennyit fogytál? Van olyan link amin képpel mutatják hogy kövér emberek lefogytak?

Figyelt kérdés
különbséget képpekkel!
2010. okt. 31. 20:07
 1/8 anonim ***** válasza:

hello :D ! www.norbi.hu

vagy ha nagyon akarod küldhetek magamról én is fogytam 6 kilót de az nem olyan drasztikus de azért látszik (remélem)

2010. okt. 31. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
2010. okt. 31. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Eddig 3 hónap alatt 21 kilót, a bőröm normális, mert rengeteg mozgással értem ezt el, szar kaja mellett, és még folytatni akarom 2,5 hónapig. :P
2010. okt. 31. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Köszí! Még még ha tudtok küldeni küldhettek!

Utolsó neked pedig gratulálok! Én is fogytam 20 kg de én kb fél év alatt! Én is fogyni akarok még 15-20 kg.

2010. okt. 31. 20:33
 5/8 anonim ***** válasza:
2010. okt. 31. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Itt ez a csaj,gondolom ismerős,mindig itt van jobb oldalt a képe:).

[link]

Fitnesz és bikini szépség verseny világbajnok,de csak miután szült 2 gyereket,azután kezdett foglalkozni sporttal.

Itt mutatják milyen volt előtte.

[link]

Jelen pillanatban ő az első számú női fitnesz modell a Világon.

2010. nov. 2. 06:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
20:28-as segíts nekem! Mesélj mégis milyen jellegű mozgással sikerült ilyen drasztikus eredményt elérned 3 hónap alatt! Enni mit ettél? Köszi!
2010. nov. 30. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Én most 25-30 dekával könnyebb vagyok, mint az előbb, mielőtt bementem a mellékhelyiségbe. Biztos akarsz képet a különbségről?
2010. nov. 30. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!