Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Tapasztalatokat várok olyanokt...

Tapasztalatokat várok olyanoktól akik lefogytak! Hogyan sikerült?

Figyelt kérdés
2011. aug. 29. 09:34
 1/4 anonim ***** válasza:
14 kg ot fél év alatt .. nem maradtak csíkok se felesleges bőr.. elégedett vagyok viszont most tornáznom kéne és sok fehérjét ennem hogy olyan legyen a hasam mint a playboyban a nőknek(akiknek amm nem is oylan)
2011. aug. 29. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Én 10 kilót fogytam, 60-ról 50-re. Egyszerűen többet mozogtam, minimum heti 3 alkalommal, a cukros üdítőket lecseréltem sima vízre, persze nagyon ritkán egy kis bűnözés belefért. :) De ennek ellenére nem csábultam el minden nap, hogy na jó, ma is egy pici belefér, na meg holnap is... Ilyen nincs.


A kenyeret, a zsemlét, és a kiflit teljes kiőrlésűre váltottam. Egy picit drágább mint a sima fehér lisztből készült, de én pl reggelire is csak egy szelet kenyeret eszem és több zöldséget, így hamarabb jól szoktam lakni.


Nos, az ebédek maradtak a régiek. Semmiről nem mondok le, ugyanúgy eszem pörköltet+ nokedlit, rántott húst + köretet, csak mindenből kis mennyiséget. A régi adagokat a negyedére csökkentettem. Nem vagyok éhes, mert régen az én étrendemben nem szerepelt a tízórai és az uzsonna, de most ezeket pótolom gyümölcsökkel.


Tehát 3 óránként mindig eszek valamit. A vacsora általában valami nagyon egyszerű kaja. Hal, főtt husi, zöldségek, vagy egy szelet tk. kenyér sok zöldséggel főtt tojással stb.


Én így fogytam le 5 hónapja. :)


Illetve nekem erőt adott, a facebookon található "Rubint Réka oldala". Ott folyamatosan frissítik az oldalt naponta többször is. A sok feltöltött kép az edzésekről mindig motivált, hogy ne adjam fel, nem lehetek lusta! :)

2011. aug. 29. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

első válaszoló vagyok én így fogytam le : ( leírtam már valakinek csak bemásolom)


így fogyózz!

1) számold ki mennyi a napi anyagcseréd (google)

2) vonj ki belőle 100 kalóriát!

3) egyél napi ennyit

4) sportolj sokat, és egyél sok fehérjét (túró, sovány húsok, tojás fehérje)

5) délelőtti órákban fogyassz szénhidrátot

6) ebédelj főt ételt ( itt megtudod kérdezni hogy melyik ételnek mennyi a kalória tartalma, de a leghíresebbeknek fent van a neten is)

7) a müzli és a zabkása kiváló reggeli

8) igyál sok teát ha megéhezel, természetesen édesítővel, így érzel egy finom ízt és mégsem vittél be kalóriát, sőt vannak fogyasztó teák, pl a bodzavirág tea

9) nem muszáj kitiltanod a csokoládét, csak figyelj hogy ne lépd át a kalória határod

10)gyümölcsökből 2-3 at naponta, de az a legjobb ha egy paradicsomot rágcsálsz el, a szőlőben és a banánban sok kalória van nagyon

11) ne éheztesd magad , ha ma még ehetsz akkor egyél is

12) ne egyél oylat aminek nem tudod a kalóriáját (pl 7day)

13) egyél napi 5x, és általában egy adag folyékony étel:250ml, és egy adag szilárd étel:250 g , ez másképp van pl mikor valaki rántotthúst eszik mert akkor egy adag 175g..és persze mindig mérd le mennyit eszel



kedvenc édességeim:

fahéjas alma

egy almát apróra darabolsz, összetörsz 3 édesítőt és rászórod, fahéjat teszel rá, és egy kanál joghurtot.. szerintem oylan mint egy almás joghurt több gyümölccsel

paradicsomos kenyér

egy paradicsomot apróra vágsz és beteszed a mikróba hogy felforrjon, aztán ha kész teszel bele édesítőt és kiflit mártogatsz bele (egy kifli 131 kalória, egy zsömle 150, egy szelet kenyér 260, egy abonett 16 , egy puffasztott búza szelet 37 , egy puffasztott rizs szelet 36)


ezenkívül ajánlom még a lecsót:D

leveseket Atól Zig <3 főzelékeket :)

2011. aug. 29. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
tévhit hogy a pörköltben nagyon sok kalória van ..teljesen normális a tápértéke ... egy rántott hús több kalória mint egy tál pörkölt
2011. aug. 29. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!