Kezdőoldal » Fogyókúrák » Atkins diéta » Ha nem eszem meg 20g szénhidrá...

Ha nem eszem meg 20g szénhidrátot sem egy nap alatt az Atkinsben, lehet, hogy nem fogyok úgy mint kellene?

Figyelt kérdés
2008. febr. 6. 07:48
 1/3 anonim válasza:
100%
Nekem az atkins diéta nagyon bejött .tehát ha ugy csinálod ahogy kell szerintem lefogysz.Én 160cm-es vagyok 51 kilósan kezdtem el 1 hónap alatt 43-ra fogytam. tehát egy sovány nőt is le tudott fogyasztana gebére. de azt tudni kell hogy aztán megjött az eszem és hízni akartam de nagyon nehéz volt.szerintem te is nagyon fogyni fogsz tőle. De tudod azért nem szép a gebe nő sem
2008. febr. 18. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Szia! Nagyon sokat fogytál,én ennyire gyorsan nem tudok sajna 38 évesen már nrm olyan könnyű.Tudnál 1-2 ételt leírni miket ettél egy nap? Köszi!
2008. febr. 18. 09:59
 3/3 anonim válasza:
100%
Szia Én vagyok az első válaszoló. Én ajánlom a tükör tojást vagy a főtet vagy a rántottát,de kenyér nélkül vagy a sajtot a virslit de csak magába, ezek mind szénhidrát mentesek. A halakban sincs semmi szénhidrát pl. tonhal,busa,lazac,heck,ponty,.de a csirkemellet is eheted pármikor,vagy pulykamell,sült kacs. A lényeg hogy kenyeret ne egyél hozzá. De nekem az is bevállt hogy mindent ettem csak este 5 óra után nem.Sok Sikert!
2008. febr. 18. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!