Kezdőoldal » Fogyókúrák » Atkins diéta » Ha jóval kevesebb szénhidrátot...

Ha jóval kevesebb szénhidrátot eszek, mint eddig, akkor is fogyhatok?

Figyelt kérdés
Tehát ha nem az Atkins féle 20 vagy mennyi gramm szénhidrátot viszek be, hanem az eddig fogyasztott töredékét, akkor is fogyhatok?
2010. júl. 12. 19:33
 1/4 anonim válasza:
Én ha szeretnék leadni 2-3 kg-t akkor egy darabig nem eszem se édességet,se tésztát,se fehérlisztből készült ételeket.Nem sportolok semmit és így -attól függ mennyi ideig vonom meg magamtól ezeket az ételeket-le is megy pár kiló.
2010. júl. 12. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
valószínűleg igen. én most is beviszek napi 170et is (220 kéne súlytartáshoz: [link] és így is fogyok. de egy kis sport (csak egy laza tekerés cangával ;)) sokat dobhat. hajrá! :D
2010. júl. 14. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Én most 30-50 grammot viszek be - ez drasztikus fogyókúrának számít.


Ha most hízol, nem biztos, hogy fogyni fogsz, ha csökkented a szénhidrátbeviteled. Ha tartod a súlyod, akkor viszont szinte biztos. (Kb. mint a norbiápdét, az is csak akkor fogyaszt, ha minden liszteset és cukrosat ápdétre cserélsz, de a mennyiségek és a mozgás marad.)

2010. júl. 14. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Nem tudom, hogy hány 20 grammos nap után szüntetted be a diétát, de az első kb. 1 hét azért nehéz, mert a szervezetnek át kell állnia az eddigi szénhidrátbombás életről a másikra, ha ezalatt hagytad abba érdemes lett volna kivárni :).

A kevesebb szénhidrát mindig hatásos módszer, persze egy idő után eléri a testtömeg azt az értéket, hogy az addig csökkentett szénhidráttal már nem fog tovább csökkenni.

2010. júl. 19. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!