Kezdőoldal » Fogyókúrák » Atkins diéta » Milyen diétát ajánlatok nekem?

Milyen diétát ajánlatok nekem?

Figyelt kérdés

14/f vagyok 15 kilót lekéne adnom. Ha csökkentem a szénhidrát bevitelt nehezebben fogok tudni tanulni?

Meg nem értem ezt az egészet, hogy hogyan számítsam ki, hány kcal-t veszek be egy nap. összesen 1800 kcal/nap-ra van szükségem, nemtudnátok adni egy jó kis étrendet? Nagyon megköszönném!


2011. márc. 23. 21:59
 1/4 anonim ***** válasza:

magasság? testsúly? mit mozogsz és milyen rendszeresen? mit eszel és mennyit, milyen a jelenlegi étrended?


kalóriát marha egyszerű kiszámolni, rákeresel arra, hogy tápanyagtáblázat ott szépen le van írva, hogy melyik étel, mit tartalmaz és mennyit. ha sportolsz mentálisan is fittebb leszel, úgyhogy attól ne tarts, hogy nem tudsz majd tanulni. az ilyen-olyan diéták meg semmit nem érnek, mert ahogy visszatérsz a megszokott étrendedhez visszaszedsz mindent, vagy többet.

2011. márc. 24. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Én 18/L vagyok, az elmúlt 2 és fél hónapban 13 kilót fogytam. Azzal indítottam hogy a szervezetem felkészítettem a fogyókúrára.Eljártam edzőterembe: futottam, elipszis és kb ezt nyomtam egy jó hónapig. A kajám akkor annyi volt hogy mindenből ettem amiből azelőtt csak kevesebbet jóval. Következő hónapban elhagytam a szénhidrátokat. Nem ettem rizset,krumplit,tésztát,kenyeret meg főleg nem. Fehérjével laktam jól mindig.Csirkehusi + vmi zöldség körítés. Vacsira mindig shaket ittam. Közben áttértem a súlyzós edzésre, nem kardioztam. Már szépen lassan úgy összeszűkült a gyomrom hogy nem kívánja a szervezetem a kaját, jól lakok pl reggelire 2 virslivel is. Én így fogytam, a bőröm nem ereszkedett meg és nem is viselt meg annyira. Elhatározás kérdése! Sok sikert:)
2011. márc. 24. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:

Szia! Egyél naponta hétszer keveset, igyál sok-sok vizet. 1. Reggeli 07:00 (zabpehely ,1.5 % tej,) 2. tízórai 09:30 (alma és egy kivi), 3. ebéd előtt fél órával 1 db müzli szelet, 4. Ebéd (12:30) Szárnyas hús (csirke mell, pulykamell, vagy hal, kb 20 dkg, köretnek rizs, vagy főtt krumpli,lehetőleg só nélkül), 5. uzsi: 15:30, 1 db narancs, 6. 18:00 vacsi: kevés rízs és pici szárnyas (80-100 g)1/2 alma, 7. 75 ml joghurt.


Ha éhes vagy, akkor igyál egy pohár vuzet és egy kocka fekete csokit kapjál be, de naponta max. 1-szer


Kerüld a kenyeret, kiflit, zsemlét, és a téstaféléket. Sportolj (foci, kosár, bármi, még a gyors séta is kiváló)heti ötször legalább 45 percet közepes intenzitással, a suliban szünetekben soha ne ülj le, sétálj, amennyit tudsz.

2011. márc. 25. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
akio ennyi kg-t akar leadni 1200 fölé ne menjen
2011. márc. 30. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!