Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » 1 hónapom van, hogy lefogyjak...

1 hónapom van, hogy lefogyjak 10 kg-ot. Milyen diétát ajánlatok?

Figyelt kérdés

Augusztus végén férjhez megyek, és addig még le kellene adnom 10 kg-ot.

Minden nap futok, illetve heti 4x aerobikozom. Tehát a mozgás alap. De viszont ha eszik a család mindig csatlakozom, tehát valami meghatározott étrendű diétában gondolkodnék.

Könnyen fogyok és nem túlsúlyról van szó, csak sajnos van egy pici a hasamon meg a combomon, attól szeretnék megszabadulni (ehhez is adhattok tanácsokat)! Köszönöm


2010. júl. 28. 00:20
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
89%
ugye azt tudod hogy a ruha nem lesz jó ha lefogysz! nehogy az utolsó pillanatban döbbenj rá hogy bő. én azt mondom most már ne nagyon fogyj , maximum erősíts kicsit. gondolom nem akarsz nyúzott lennni a nagy napon.
2010. júl. 28. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
62%

Egy hónap alatt 10 kg-ot? Szvsz inkább lődd főbe, vagy akaszd fel magad!


"Augusztus végén férjhez megyek, és addig még le kellene adnom 10 kg-ot." – Miért? Ha nem fogysz le, mi lesz? Nem vesz el, vagy mi?


"Könnyen fogyok..." – Akkor miránk már nincs is szükség. Fogyjál le!


"..és nem túlsúlyról van szó..." – pusztán csak 10 kg, ami egy nő súlyának kábé egyötöde; tényleg bagatell...


"..csak sajnos van egy pici a hasamon meg a combomon, attól szeretnék megszabadulni..." – Na, akkor végül is pici, vagy sok? Mert a pici nem 10 kg-os tétel.


Máshova járjál már összevissza hazudozni, kérlek! Egyetlen kérdésben 3× mondasz ellent önmagadnak, b+!

2010. júl. 28. 02:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
92%
Egy hónap alatt 10kg?Egészséges fogyásssal lehetetlen!
2010. júl. 28. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%

2,32-est miért pontoztátok le? Igaz, kicsit heves hangnemben írt, de a lényeget tekintve igaza van.


1 hónap alatt 10 kilót csak a mesében lehet fogyni, vagy max. 200 kilós emberek képesek rá.

A helyzetet nehezíti, hogy a kérdező állítólag sportol, na most ha ennyi sport mellett felszedett 10 kiló túlsúlyt, valami nagyon nem stimmel.

Ha egy ember nem mozog semmit, és hitelen elkezd naponta futni meg aerobicozni, lesz eredménye, de a kérdezőnél a sportot már nem lehet hatékonyabbá tenni.

Namármost 1 kg fogyáshoz 7500 felesleges kalóriától kell megszabadulni. 10 kg = 75000 kcal. Egy nőnek kb. 2000 kcal-ra van szüksége naponta. 75000/2000=37,5 nap. Ha a kérdező egy falatot sem enne, akkor is 37,5 nap alatt fogyhatna ennyit (elméletileg, mert nem számoltunk a lassuló anyagcserélvel). De azt ugye nem lehet, hogy semmit nem eszik.


Vegyük a sportot, számoljunk 500 kcal-val, 7 futás és 4 aerobic, összesen 11x500=5500 kcal hetente, 1 hónap alatt 4x5500=22000 kcal.

Vegyünk egy normális étrendet, 2000 helyett 1500 kcal, vagyis napi 500 kcal, 30 napra= 15000 kcal.

22000 + 15000, bazi messze van a 75000-től.

1 hónap alatt 37000/7500=kb. 5 kilót fogyhat maximum, de mivel eddig is sportolt, és nem használt, ezért kevesebbre számíthat.

2010. júl. 28. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
dobj már egy képet magadról, meg az adataid
2010. júl. 28. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
29%
Csak az esküvő miatt akarsz lefogyni? Ez elég igénytelenség, örülj neki, hogy megkértek, tedd ö9ssze a 2 kezed és virulj inkább.
2010. júl. 28. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:

A ruhám kölcsönzős lesz, előtte egy héttel rámigazítják és előtte való nap kapom majd kézhez. Nyilván ott majd leáálnék.

Egyébként:

Pajzsmirigy problémáim voltak de szerencsére észre vették időben.

Most 168 cm vagyok és 75 kg. Nem mondtam ellent magamnak, a combommal és a hasammal nem vagyok megelégedve mert ott van egy pici feleslegem. Mikor elkezdtem hízni a pajzsmiriggyel 90 kg-nál álltam meg és innen fogytam vissza ide kb. 5 hónap alatt.

A képet pedig küldtem az illetékeseknek.

2010. júl. 28. 13:40
 8/16 A kérdező kommentje:

Mivel nem küldhető privát mail egyikőtöknek sem, ha erre jártok még arc nélküli fotómat az alábbi linken éritek el. Az adatok meg az előző hsz-ban vannak.


[link]


Ne pontozzatok le senkit én minden választ szívesen fogadok! Úgyhogy mindenkinek adtam egy-egy pluszt! S köszönöm az eddigi hsz-kat!

2010. júl. 28. 13:47
 9/16 anonim ***** válasza:
hát így szemből nagyon jó alakod van én a helyedbe nem fogynék olyan jó lenne ha ilyenre sikerülne lefogynom oldalról csinálj egy képet és úgy is megnézem de szerintem nincs szükséged fogyásra legalábbis elégedett lennék ilyen alakkal
2010. júl. 28. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Szerintem nincs szükséged fogyásra(a kép alapján):)
2010. júl. 28. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!